Spokojenost na všech stranách, snídaně úžasné velký výběr a musím podotknout, pán co hraje na piano v hlavní hale je velmi příjemný a uklidňující zážitek. Pokoje moc hezké a čisté. Personál příjemný. Nemohu nic vytknout.

Poděkujte uživateli X724LDinfo.

Vše bylo perfektní, vřele doporučuji! Doporučuji vše, kdo chtějí být v útulném a romantikém prostředí.
Hraje tam pán na piano, útulné prostředí, příjemný personál, skvělá snídaně. Určitě se vrátím, děkujji a těším see zas.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli zzemankova.

S ubytováním jsme byli velice spokojení, příjemní zaměstnanci, čistota, příjemné prostředí a vynikající a bohatá snídaně. Navíc hotel je umístěn u stanice metra, tedy veškerá doprava po městě je tímto značně zjednodušená.

Poděkujte uživateli Passport747354.

skvělý personál i služby, nemám žádné výhrady naopak jen pozitiva, dobře sehraný tým, který odvádí výbornou práci což jsem si mohl opět ověřit při mé druhé návštěvě hotelu.
Doporučuji všem je to příjemné místo kam se budu vždy při mých cestách do Prahy vracet, děkuji.

Poděkujte uživateli sedlak2005.

Hotel jsme navštívili už po druhé Byli jsme moc spokojení. Opravdu doporučuji. ❣️ Čisto, ve všem vám personál vyjde vstříc. Snídaně, velká nabídka a nemusíte se bát, že vstatene později a nic na vás nezbude. Taky klid a hezký výhled. Poprvé jsme byli v 8. patře a teď nám dali pokoj v 10. Opravdu nádhera. (v hotelu je také automat na jízdenky a na cigarety)

Poděkujte uživateli MiaEma.