Hodně muziky za málo peněz. Klidný a luxusní hotel. Velmi ochotný personál, který Vám vyjde se vším vstříc. Skvělá snídaně je už jen příjemnou třešničkou na pomyslném dortu. Rádi se budeme vracet. Doporučuji všem.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli ipi20202020.
Recenzováno: 16. října 2020 prostřednictvím mobilu

Byl jsem na tomto hotelu pár dní “zavřený” a musím říct, že mi to utíkalo hezky. Pokud máte dobrou stranu, tak máme hezký výhled na Prahu, což můžete ještě udělat, když si vyjdete až do 12 patra, kde je i venkovní posezení na kávu s výhledem. Pokojů je tam mraky, ale výtahů taky, takže vůbec nečekáte. Pokoje jsou prostorné, příjemné s velkou koupelnou. Snídaně jsou velmi komfortní. Pokud jde o parking, tak jsou tam dvě patra podzemního parkování, takže fakt mají vše!

Datum pobytu: říjen 2020
2  Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.
Recenzováno: 11. října 2020

Hezky pokoj, prijemne wellness se saunou, vyrivkou a parnou komorou. velmi dobra snidane se sirokym vyberem. Urcite pozitivne hodnotime executive lounge s moznosti posezeni na venkovni terase na strese hotelu. Velmi ochotny personal hotelu.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli petrsolc.
Recenzováno: 6. října 2020

Spokojenost na všech stranách, snídaně úžasné velký výběr a musím podotknout, pán co hraje na piano v hlavní hale je velmi příjemný a uklidňující zážitek. Pokoje moc hezké a čisté. Personál příjemný. Nemohu nic vytknout.

Datum pobytu: září 2020
1  Poděkujte uživateli X724LDinfo.
Recenzováno: 5. října 2020

Vše bylo perfektní, vřele doporučuji! Doporučuji vše, kdo chtějí být v útulném a romantikém prostředí.
Hraje tam pán na piano, útulné prostředí, příjemný personál, skvělá snídaně. Určitě se vrátím, děkujji a těším see zas.

Datum pobytu: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli zzemankova.