TripAdvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: 30. srpna 2019

Pobyt s rodinou v daném hotelu byl úžasný, pokoje byl pěkně uklizený, personál naprosto milí! Snídaně s širokým výběrem, mimochodem držíme dietu, ale tam bylo tolik různých jídel,že se nám moc nepovedlo jí dodržovat Příště se určitě znovu vybíráme hotel Merkur

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Iryna G.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Merkur, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. srpna 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 28. srpna 2019

Skvely hotel, meli jsme cisty, docela velky pokoj pro 3 lidí. Snidane je s sirokym vyberem ruznych jidel, muj pratel ma alergii na laktozu, avsak to nwbyl problem, mel co jist☺️
Priste pojedu tam jeste jdnou!

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Martina M.

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení. Jsme potěšeni, že chválíte snídaňový servis, na který máme pozitivní zpětnou vazbu i od dalších našich hostů.

Recenzováno: 28. srpna 2019

Skvělý HOTEL S výbornou polohou, do staroměstského náměstí asi 15 minut pěšky, k tomu se dá i půjčit kola:)
Personál je ochotný pomoct, pokoj byl čistý, výborná snídaně s velkým výběrem. Doporučuju všem navštívit tento hotel, stojí to za to!

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Nadija M.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 26. srpna 2019

malé ale útulné pokoje, mísa ovoce na pokoji, skvělé snídaně, trošku hluk na chodbách _ zrovna byli ubytování němečtí teenageři, ale nic co by se nedalo přežít, hotel je výborně umístěn metro i tramvaj před hotelem, do centra dojdete i pěšky

Poděkujte uživateli tom_tt2019.

Recenzováno: 29. června 2019 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsme strávili 2 příjemné dny. Poskytované služby jsou na velmi dobré úrovni, pokoje standardně vybavené, ale útulné a čisté. Snídaně je rozmanitá, personál velmi přátelský, zvlášť personál recepce je velmi vstřícný a vždy ochotný.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli theo1229.