TripAdvisor
Praha
Hledat

Strávil jsem zde jednu noc a byl jsem velice spokojený. Na pokoji byla připravena láhev vína a ovoce. Od 15:30 do 19:00 jsem mohl využít odpolední občerstvení, což mě velice potěšilo. Při odjezdu jsem dostal dárek na památku domácí marmeládu. Těším se na další návštěvu.

Datum pobytu: říjen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli PanDrakJede.

Byli jsme velice spokojeni s pobytem. Rádi se sem znovu vrátíme. Výborná poloha. Příjemná obsluha. Příjemné překvapení - odpolední občerstvení v ceně. Bohatá snídaně. Ochotný a příjemný personál, jak na recepci, tak v restauraci.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli pavelrys2019.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Merkur, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 29. září 2019

Hotel mi doporučila kamarádka a opravdu nezklamal. Malý hotel se skvělými službami. Dobrás snídaně, ochotný personál, dostali jsme pokoj s výhledem do centra, nemám nic co bych vytkla. Příjemně strávené dva dni v Praze. Doručuji!!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli lucievavrovaa.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Merkur, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2019

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 9. září 2019

Výborný hotel nedaleko centra Prahy. Hotel nabízí výborné služby. Snídaně jsou formou bohatých švédských stolů. Velmi příjemné je občerstvení v ceně ubytování, podávané v odpoledních hodinách. Personál je až neuvěřitelně ochotný. Mohu plně doporučit.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Vojtěch G.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 30. srpna 2019

Pobyt s rodinou v daném hotelu byl úžasný, pokoje byl pěkně uklizený, personál naprosto milí! Snídaně s širokým výběrem, mimochodem držíme dietu, ale tam bylo tolik různých jídel,že se nám moc nepovedlo jí dodržovat Příště se určitě znovu vybíráme hotel Merkur

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Iryna G.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Merkur, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. srpna 2019