Recenzováno: 16. června 2020

Příjemný a ochotný personál, klidné ubytování, perfektní dostupnost pro další cestování a objevování Prahy, vzhledem k aktuální situaci velmi vstřícný personál. Možnost parkování ve dvoře v blízkosti hotelu je velkou výhodou

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 667blankan.
Recenzováno: 15. června 2020

Vstřícný přístup personálu, jak na recepci, tak i v kavárně.
Pokoj tichý, do vnitrobloku, bez jakéhokoliv rušení městskou dopravou.
Vybavení pokoje jednoduché, plně funkční, bez zbytečných zdobností.
Pokoje a sanitární zařízení uvnitř pokoje čisté, bez nepříjemných pachů.
Snídaně formou švédského stolu s dostatečným výběrem, nechybí sladká snídaně.
Péče o hygienu a desinfekci příkladná, v jidelně prakticky ihned po odchodu klientů od stolu.
Skvělý poměr cena/výkon, v dosahu centra, s možností parkování v uzavřeném vnitrobloku.
PLNĚ DOPORUČUJI

Tip ohledně pokoje: doporučuji pokoje orientované do vnitrobloku, klidné, bez rušivých dopadů městského provozu
Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli Milan_Kratochvila.
Recenzováno: 21. května 2020

V březnu jsem se s kamarádkami strávila víkend v hotelu Merkur a musím poděkovat za skvělý zážitek. Vše proběhlo bezkontaktně, od check-in, po checkout. Když jsem potřebovala poradit, měla jsem číslo na whatsapp.
Výborná poloha v centru.
Snídaně výborné, vše jednotlvě balené.
V hotelu všude čisto, pokoj pravidelně uklízen.
Doporučuji.

Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli 795martinaj.
Recenzováno: 28. dubna 2020

Hotel Merkur je dominanta Těšnova, budova, kterou nelze přehlédnout od silnice, při příjezdu autobusu a jinak. V hotelu jsme již několikrát se ženou přenocovali, když jsme šli navštívit Karlínské divadlo, které je velmi blízko hotelu. Hotel má velmi dobrý management, každou návštěvu nás mile překvapí. Hotel je velmi čistý, bezpečný a inovativní. Poslední návštěvu dokonce nabídnul možnost check in online, abychom nemarnili čas na recepci, čehož jsme kvůli zpoždění vlaku moc rádi využili. Byla nám nabídnuta snídaně na pokoj, nevyužili jsme, ale jako gesto velmi pěkné. Pokoje jsou udržované, čisté, cítíme se zde lépe než doma. Personál již nás často zná a pozná, tak jsou na nás extrémně milí. Moc rádi tento hotel navštěvujeme. Děkujeme za péči. Tomáš Šumlíř.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli Flyer10444503377.
Recenzováno: 26. dubna 2020

Hotel jsem navštívil při své pracovní cestě do Prahy.
Předností hotelu je určitě lokace, čistota všech prostor a skvělý servis během celého pobytu.
Snídani jsem si nechal doručit na pokoj - vše hygienicky zabalené.
Personál je ochotný a vždy usměvavý,
Pokoj byl čerstvě vymalován, koupelna byla perfektně a důkladně čistá.
Hostům je k dispozici dezinfekce rukou.
Je vidět, že je o hotel skvěle postaráno.

Datum pobytu: březen 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně