Recenzováno: 2. srpna 2020

Hotel se nachází v centru Prahy nedaleko autobusového nádraží Florenc.
Personál hotelu byl velmi milý a ochotný. Všude bylo čisto a uklizeno.
V ceně byla výborná snídaně. Je zde také možnost velmi chutného oběda za přijatelnou cenu.
Využily jsme akci V PRAZE JAKO DOMA, která nám velmi ušetřila peněženku.
Rády se do tohoto hotelu někdy opět vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Vacation528537.
Recenzováno: 23. července 2020

Musím říct že tak příjemnou recepční jako je p. Fialová jsem doposud nezažil a to mám procestovano velký kus světa. Takového zaměstnance nelze ani zlatem vyvážit!! Přeju hodně zákazníků v dnešní těžké době. F. S rodinou

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Autofrank.
Recenzováno: 10. července 2020

V hotelu Merkur jsme byli maximálně spokojení.Mily personál na recepci.Snídaně nám moc chutnala,velký výběr.Pokoje čisté a prostorné.Využili jsme akci "Praha tobě"-levnější vstupné - moc jsme to uvítali.

Poděkujte uživateli irenap985.
Recenzováno: 16. června 2020

Příjemný a ochotný personál, klidné ubytování, perfektní dostupnost pro další cestování a objevování Prahy, vzhledem k aktuální situaci velmi vstřícný personál. Možnost parkování ve dvoře v blízkosti hotelu je velkou výhodou

Poděkujte uživateli 667blankan.
Recenzováno: 15. června 2020

Vstřícný přístup personálu, jak na recepci, tak i v kavárně.
Pokoj tichý, do vnitrobloku, bez jakéhokoliv rušení městskou dopravou.
Vybavení pokoje jednoduché, plně funkční, bez zbytečných zdobností.
Pokoje a sanitární zařízení uvnitř pokoje čisté, bez nepříjemných pachů.
Snídaně formou švédského stolu s dostatečným výběrem, nechybí sladká snídaně.
Péče o hygienu a desinfekci příkladná, v jidelně prakticky ihned po odchodu klientů od stolu.
Skvělý poměr cena/výkon, v dosahu centra, s možností parkování v uzavřeném vnitrobloku.
PLNĚ DOPORUČUJI

Tip ohledně pokoje: doporučuji pokoje orientované do vnitrobloku, klidné, bez rušivých dopadů městského provozu
Poděkujte uživateli Milan_Kratochvila.