V hotelu jsme pobyli s dětmi při naší návštěvě za památkami Prahy.
Pokoj byl čistý, dostatečně zařízen, i když dlužno podotknout, že jistou modernizaci by už snesl. Za trochu kritiky stojí to, že v koupelně nefungoval ventilátor a byl lehce cítit odpad. Wi-Fi fungovala pouze na recepci, jinde bohužel ne. V televizi nefungovaly základní programy, pouze pár kanálů typu Noe TV, Praha TV, Šlágr apod. To nás trochu mrzelo, protože jsme se na hotel schovali večer, když začalo pršet, jinak bychom televizi nepotřebovali. Ale to nejsou velké chyby.
Všechno nám to vynahradily luxusní snídaně a ještě lepší personál. Pánové na recepci i servírky při snídani byli všichni naprosto skvělí a příjemní.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli jaroslava_787.
Recenzováno: 2. srpna 2020

Hotel se nachází v centru Prahy nedaleko autobusového nádraží Florenc.
Personál hotelu byl velmi milý a ochotný. Všude bylo čisto a uklizeno.
V ceně byla výborná snídaně. Je zde také možnost velmi chutného oběda za přijatelnou cenu.
Využily jsme akci V PRAZE JAKO DOMA, která nám velmi ušetřila peněženku.
Rády se do tohoto hotelu někdy opět vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Vacation528537.
Recenzováno: 23. července 2020

Musím říct že tak příjemnou recepční jako je p. Fialová jsem doposud nezažil a to mám procestovano velký kus světa. Takového zaměstnance nelze ani zlatem vyvážit!! Přeju hodně zákazníků v dnešní těžké době. F. S rodinou

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli Autofrank.
Recenzováno: 10. července 2020

V hotelu Merkur jsme byli maximálně spokojení.Mily personál na recepci.Snídaně nám moc chutnala,velký výběr.Pokoje čisté a prostorné.Využili jsme akci "Praha tobě"-levnější vstupné - moc jsme to uvítali.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli irenap985.
Recenzováno: 16. června 2020

Příjemný a ochotný personál, klidné ubytování, perfektní dostupnost pro další cestování a objevování Prahy, vzhledem k aktuální situaci velmi vstřícný personál. Možnost parkování ve dvoře v blízkosti hotelu je velkou výhodou

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 667blankan.