Recenzováno: 13. října 2019

Pokoj byl čistý, bohatá snídaně, bez klimatizace, což by v létě mohlo vadit. Večer mi vadil neustálý hluk z tramvají. S umístěním hotelu jsem byla spokojená, jelikož byl blízko Pražského hradu na Malé straně.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli adelaQ443VH.
Manager_at_William, Manažer v zařízení Hotel William, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. října 2019

Vážená adelaQ443VH,

nejprve mi dovolte Vám poděkovat za Vaše hodnocení našich služeb z vašeho nedávného pobytu. Je nám velkým potěšením, že jste byl spokojen s naši lokalitou, a že snídaně v hotelu dokonale splnila Vaše očekáváni. Hotel se nachází v samotném centru Prahy v blízkosti nejznámějších památek, je obklopen restauracemi a obchůdky, a před hotelem se nachází tramvajová zastávka.

Ještě jednou moc Vám děkujeme a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Jana Drbohlavová.

Recenzováno: 26. srpna 2019

Pokoje čisté. Náš rodinný pokoj měl okna do dvora, takže jsme neslyšeli žádný hluk z ulice. Hotel má výbornou lokalitu a nabízí možnost parkování. Snídaně dostačující. Dobrý výběr ovoce. Na přání jsme dostali i bezlepkové pečivo.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli durajj.
Manager_at_William, Manager v zařízení Hotel William, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. srpna 2019

Vážení durajj,

Ještě jednou moc Vám děkujeme a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Jana Drbohlavová.

Recenzováno: 1. března 2019

Za dobré peníze, pěkné ubytování, příjemný personál a perfektní bohaté snídaně formou švédských stolů. Hotel se nachází přímo u tramvajové zastávky, blízko historického centra.
Mohu všem doporučit tento hotel.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Wanderer56609271284.
Manager_at_William, Manažer v zařízení Hotel William, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. března 2019

Vážení Wanderer56609271284,

nejprve mi dovolte poděkovat za Vaše hodnocení našich služeb z vašeho nedávného pobytu. Je nám velkým potěšením, že jste byl spokojen s naši příjemným personálem a snídaně. Hotel se nachází v samotném centru Prahy v blízkosti nejznámějších památek, je obklopen restauracemi a obchůdky, a před hotelem se nachází tramvajová zastávka.

Recenzováno: 16. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Ubytování jsme měli na jednu noc. Pokoj čistý a pekny. Obsluha na recepci v pohode. Recepce sama osobě hrozne kycovita,ale to je jen můj názor. Mensi problem pokud mate napr malé deti,hodne schodů nez se dostanete k výtahu. Snídaně výborná a bohatý výběr. Hotel na hlucnem místě,takže kdo ma lehčí spani se moc nevyspi. Ale zase na druhou stranu je na výborném místě. Poměr cena - výkon je OK. Doporučuji pro nenáročné. :-)

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli svozka001.
Manager_at_William, Manažer v zařízení Hotel William, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. listopadu 2018

Vážení svozka001,

Recenzováno: 13. listopadu 2018

Proběhla bez problémů, personál byl vstřícný a ochotný, hotel bych určitě doporučil. Snídaně byla v pořádku. Vše bylo čisté a měl jsem tam dobrý pocit. Na můj vkus je hotel trošku "přezdoben" (chodba, restaurace), ale to je jen osobní názor.

Tip ohledně pokoje: pokoj mi naprosto vyhovoval
Datum pobytu: listopad 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Curious53445082072.
Manager_at_William, Manager v zařízení Hotel William, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. listopadu 2018

Vážení Curious53445082072,