Expo
120 US$
184 US$
154 US$
Recenzováno: 18. listopadu 2016

Špatná zkušenost, velké zklamání, hotel, kde levá ruka neví, co dělá pravá....recepce bez informací, podává mylné info a po zavolání vedoucí ještě větší zklamání z arogance, nekompetentnosti a přikyvování recepční...už nikdy více ne....

• Datum pobytu: prosinec 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli zvonkohra2.
Recenzováno: 6. listopadu 2016

Plusy:
1. pěkný bezbariérový pokoj, pohodlné vysoké postele; zajímavý interiér hotelu;
2. celkem bohatá snídaně, slušný výběr;
3. vlídné a sympatické prostředí – nikde nerušila hlasitá hudba, spíše klid a pohoda;
4. dobrá poloha hotelu – velice dobrá dostupnost městské hromadné dopravy.

Mínusy:
1. v koupelně chyběla nějaká polička nebo drátěný program na odložení hygienických potřeb;
2. na pokoji č. 107 špatně odtékalo umyvadlo, ani po nahlášení nebyla závada zcela odstraněna;
3. výhled z hotelu (sousední sportovní hala, výhled na skladiště, popelnice, garáže);
4. drahé parkování v krytých podzemních garážích (350 Kč/den – to je ale asi u pražských hotelů standard);
5. u snídaně nestíhali doplňovat jídlo a čisté nádobí (hrnky, talířky), úklid použitého nádobí také vázl;
6. snídaně byla do 10:00 hod., ale již v 9:45 hod. začaly servírky uklízet cedulky od jídel, cukřenky ze stolů, docela neomaleně se vším třískaly, bylo vidět, že tu práci nedělají s radostí; bavily se o soukromých věcech a hlavně pospíchaly, aby si mohly jít zakouřit;
7. hned při příjezdu nám mohli na recepci nabídnout klíč od trezoru, což nikdo neučinil; personál na recepci celkem netečný.

Tip ohledně pokoje: Pěkný bezbariérový pokoj.
  • Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Stepka22.
Recenzováno: 1. listopadu 2016

velice příjemný, čistý hotel, jeli jsme s manželkou a dcerou na výlet, zajistili si voucher na dvě noci, tři dny se snídaní, ubytování moc, moc pěkné, a snídaně absolutně bez chyby, samozřejmě švédské stoly, vřele doporučuji

• Datum pobytu: prosinec 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli René M.
Recenzováno: 19. října 2016 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsem již poněkolikáté spíme zde vždy, protože je to velmi blízko k výstavišti v Holešovicích , bohužel tentokrát jsem zklamán , když jsem přišel na hotel na toaletě se váleli lidské vlasy a koupelna také nezářila čistotou. Překvapila mě cena parkovného kdy za jednu noc zaplatite 350,-Kč. Snídaně jsou fajn ale nesmí se tam nahnat v ten samý čas všichni hosté což se mě pokaždé stalo.

Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Martin S.
Recenzováno: 22. září 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel v blízkosti Výstaviště Holešovice. Na recepci pracuje absolutně nekompetentní pracovnice, která nic neví a nechá vás čekat na to až přijde paní ředitelka, která vám požadovanou informaci sdělí. Když se tedy následně telefonicky obrátíte na dotyčnou ředitelku, místo požadované informace vás tato odkáže na recepci, že tam vám informací poskytnou. Takže si vás posílají mezi sebou jak ping-pongový míček a vy si připadáte jak hlupák.
V průběhu mé návštěvy zde probíhala rekonstrukce podhledu před vchodem do hotelu. Žádná cedule v češtině nebo angličtině, která by vysvětlovala a omlouvala probíhající stavbu se zde personál ani neobtěžoval umístit.
Absolutně nevyhovující je miniaturní prostor před hotelem pro auta kde když zde přijede autobus nemáte šanci skoro ani do hotelu projít.

Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) pracovně
2  Poděkujte uživateli Alexandr S.