“Doporučujeme!”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 11 dalších stránek!
Expo
Č. 393 z 646 hotelů v Praze
Recenzováno: 7. března 2017

Naše zkušenosti s tímto hotelem jsou velmi pozitivní. Pokoj byl čistý, moderně zařízený s citem pro detail, skutečně parádní. Koupelna by zasloužila rekonstrukci, ale i tak byla v pořádku. Ocenili jsme oddělené WC. Postel je pohodlná, polštáře také. Personál ochotný, žádný problém jsme neřešili. Snídaně byla normální/průměrná na takovou úroveň hotelu, večeře slabší. Nečekejte gastronomický zážitek. Poloha hotelu pro návštěvu výstaviště super, MHD do centra v docházkové vzdálenosti. Celkově skvělý pobyt, děkujeme!

• Datum pobytu: březnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Kateřina S.

Recenzováno: 18. listopadu 2016

Špatná zkušenost, velké zklamání, hotel, kde levá ruka neví, co dělá pravá....recepce bez informací, podává mylné info a po zavolání vedoucí ještě větší zklamání z arogance, nekompetentnosti a přikyvování recepční...už nikdy více ne....

• Datum pobytu: prosinci 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli zvonkohra2.
Recenzováno: 6. listopadu 2016

Plusy:
1. pěkný bezbariérový pokoj, pohodlné vysoké postele; zajímavý interiér hotelu;
2. celkem bohatá snídaně, slušný výběr;
3. vlídné a sympatické prostředí – nikde nerušila hlasitá hudba, spíše klid a pohoda;
4. dobrá poloha hotelu – velice dobrá dostupnost městské hromadné dopravy.

Mínusy:
1. v koupelně chyběla nějaká polička nebo drátěný program na odložení hygienických potřeb;
2. na pokoji č. 107 špatně odtékalo umyvadlo, ani po nahlášení nebyla závada zcela odstraněna;
3. výhled z hotelu (sousední sportovní hala, výhled na skladiště, popelnice, garáže);
4. drahé parkování v krytých podzemních garážích (350 Kč/den – to je ale asi u pražských hotelů standard);
5. u snídaně nestíhali doplňovat jídlo a čisté nádobí (hrnky, talířky), úklid použitého nádobí také vázl;
6. snídaně byla do 10:00 hod., ale již v 9:45 hod. začaly servírky uklízet cedulky od jídel, cukřenky ze stolů, docela neomaleně se vším třískaly, bylo vidět, že tu práci nedělají s radostí; bavily se o soukromých věcech a hlavně pospíchaly, aby si mohly jít zakouřit;
7. hned při příjezdu nám mohli na recepci nabídnout klíč od trezoru, což nikdo neučinil; personál na recepci celkem netečný.

Tip ohledně pokoje: Pěkný bezbariérový pokoj.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Stepka22.
Recenzováno: 1. listopadu 2016

velice příjemný, čistý hotel, jeli jsme s manželkou a dcerou na výlet, zajistili si voucher na dvě noci, tři dny se snídaní, ubytování moc, moc pěkné, a snídaně absolutně bez chyby, samozřejmě švédské stoly, vřele doporučuji

• Datum pobytu: prosinci 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli René M.
Recenzováno: 19. října 2016 prostřednictvím mobilu

V hotelu jsem již poněkolikáté spíme zde vždy, protože je to velmi blízko k výstavišti v Holešovicích , bohužel tentokrát jsem zklamán , když jsem přišel na hotel na toaletě se váleli lidské vlasy a koupelna také nezářila čistotou. Překvapila mě cena parkovného kdy za jednu noc zaplatite 350,-Kč. Snídaně jsou fajn ale nesmí se tam nahnat v ten samý čas všichni hosté což se mě pokaždé stalo.

Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Martin S.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Praze.
Parkhotel Praha
Hotel Belvedere
Č. 240 z 646 – Praha
736 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Expo? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Expo

Adresa: Za Elektrárnou 3, Praha 170 00, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Praha > Praha 7
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Služba kyvadlové dopravy Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 393 z 646 hotelů – Praha
Rozsah cen: 1 173 Kč–2 428 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Expo 4*
Pokoje: 106
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com, Expedia a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Expo. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?