Čechie Praha
187 US$
172 US$
Booking.com
Upozornění na slevy! 12 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 12 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 196 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

191 US$
112 US$
84 US$
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 13 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 13 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 97 US$/noc.

113 US$
110 US$
Priceline
235 US$
227 US$
Cancelon
Recenzováno: 5. února 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde pouze na bowlingu, ale to nám úplně stačilo. Měli jsme zamluvenou dráhu na 18. hodinu. Přijeli jsme a evidentně s námi nikdo moc nepočítal. Nebylo připravené nic- zhasnuto, zavřený bar, zima... ochotný recepční, který nám zkoušel vše zprovoznit bohužel byl v hotelu asi na 3. směně a bowling nikdy před tím neobsluhoval. Nakonec se vše podařilo a my začali hrát.

Když jsme si chtěli dát něco k pití museli jsme na horní bar, který byl za 3 dveřmi. Velice ,, ochotný,, barman nám nejdříve chtěl vnutit lahvové pivo, protože se mu nechtělo špinit sklo. Další problém byl s platbou. Chtěl vše platit hned a nepřekonatelný problém byl když jsme si chtěli otevřít účet. Nakonec po dohadách hodil s rukou a účet nám otevřel.Předem podotýkám, že hodná paní, s kterou jsme rezervaci vytvářeli nám speciálně kvůli účtu volala zpět a potvrzovala, že je to možné. Po druhé návštěvě baru nám nebylo do kafe nabídnuto ani mléko a bylo nám řečeno že máme laskavě nádobí přinest zpět až budeme odcházet. Myslím, že to byla poslední kapka. Na to, že si hraje hotel na 4*, chování personálu je jak z hostelu!

Dříve to prý býval fajnový hotel a chodívali jsme sem hrát pravidelně, ale po dnešní zkušenosti kdy jsme chtěli mít hezky trávený nedělní večer už hotel Čechie určitě nenavštívíme.

Datum pobytu: únor 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Kristýna B.
Recenzováno: 10. prosince 2015

Hotel má příjemnou recepci a atrium, pokoje jsou slušně vybavené, parkování bez problémů před hotelem, což je velká výhoda: Snídaně je v ceně ubytování, bohatá a chutná. Výhodou je wellness s bazénem a saunou.

• Datum pobytu: červen 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli lachims.
Recenzováno: 2. října 2015

- byli jsme ubytování ve druhé budově hotelu, která neodpovídá v žádném případě ****
- pokoj velmi málo vybaven, bez minibaru, bez lampiček, bez skleniček, shnilá futra v koupelně, hlasitý větrák, nefungující radio
- dobrá snídaně
- příjemná vstupní hala, ubytování v hlavní budově je věřím daleko lepší, stačilo uvést na pravou míru a neuvádět oba typy ubytování jako ****

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli zdesim.
Recenzováno: 26. února 2014

Hotel dobre dostupny autem i metrem, parkovat se da zdarma, 20 m pred hotelem, takze parada. Na repepci jsou prijemni, hala i hotel hezky vybaven, pohodlny vytah do 5 patra a krasny vyhled dolu do prichozi haly z 5 patra je nadherny.
Pokoj standartne hezky vybaven, meli jsme superrior. Sauny jsou zde 2 a jsou dobre. Jedna se zatopila hned co jsme prisli, druha mela standartne 96 stupnu a byla pripravena. Sprcha je hned u sauny spolu se studenym bazenkem, takze opet parada. Zklamal me bazen, vypada moc pekne, ale teplota dobra pro tucnaky, dal jsem tam nohu jen po kotnik a doslo mi, ze jejich udajny protiproud nepouziji... Co musim pochvalit je snidane, obsluha skvela a nabizi ihned nejaka tepla snidanova jidla, dale je zde svedsky stul ktery nabizi vse co jen muzete chtit, vyber ze 6 druhu musli, cerstve ovoce, ovocna misa, skvele cerstve jahody(v unoru), vyber syru, uzeniny, maslo, nuttela, nekolik druhu jogurtu, vyber kavy asi 10 caju, jujce...no proste parada

• Datum pobytu: únor 2014, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli cuguar.
Recenzováno: před 2 dny

Tip ohledně pokoje: chose a different hotel
  • Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) s rodinou