Recenzováno: 28. června 2017 prostřednictvím mobilu

Krásný kulinářský zážitek a fantasticka obsluha v restauraci Vynikající poloha u Karlova mostu v klidne části Male strany. Vřele všem doporučuji vyzkoušet i hotel který je romantický a krásně vybavený.

Datum pobytu: červen 2017
Poděkujte uživateli Marek P.
Recenzováno: 10. dubna 2017

Hotel se nachází přímo u Mostecké věže Karlova mostu. Check in proběhl bez problémů, příjemný recepční, který nás mile uvítal a vše potřebné vysvětlil. Byli jsme ubytováni v sousedním depandance. Pokoj byl čistý, příjemný. Na pokoji je k dispozici varná konvice, čaj, kávovar nespresso. Snídaně se podávají v hlavní budově, jsou skvělé, od pozorného a milého personálu až po nabídku jídel, pití... Naprosto dokonalé!!! Úžasné.
V hlavní budově stojí za návštěvu terasa hotelu umístěná na střeše hotelu, je tu okouzlující výhled do okolí.
Součástí pobytu je i návštěva přilehlé Mostecké věže Karlova mostu.

Datum pobytu: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli Michal K.
Recenzováno: 28. října 2016 prostřednictvím mobilu

Překrásný, romantický a útulný hotel přímo u Karlova mostu s nádherným výhledem na Malou Stranu a Staré město včetně Karlova mostu. Kdo chce mít krásný romantický zážitek, tak vřele všem doporučuji vyzkoušet i restauraci.

Datum pobytu: říjen 2016
Poděkujte uživateli Marek P.
Recenzováno: 10. května 2016

Jely jsme s kamarádkou za krásami Prahy a ubytovaly se v tomto velice útulném hotelu v blízkosti památek.Hezky zařízené pokoje, všude čisto. Personál byl velice milý a ochotný, nic nebyl problém. Doporučujeme.

Datum pobytu: říjen 2015
Poděkujte uživateli 936Par.
Recenzováno: 1. června 2015

Klidný hotel umístěný v centru památek Prahy u Karlova mostu. Pokoj útulný, skvěle vybavený s Wifi a TV. Přístup personálu byl srdečný a profesionální. Hotel je vhodný
jak pro rodiny tak i pro romantický pobyt. Doporučujeme!

Datum pobytu: květen 2015
4  Poděkujte uživateli Jaroslav J.