Recenzováno: 29. dubna 2018

Hotel má výborný servis, ale pozoruhodné je posezení na střešní terase. Dostanete se tam do blízkostí věží kostela sv. Mikuláše, které se zdají být na dosah. Je to neobvyklý a možná i ohromující pohled. Stojí zato tam posedět a třeba jen kávu si dát.

Datum pobytu: červen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli Tomas B.
Jiri_Hlavaty_GM, Generální ředitel v zařízení Aria Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. května 2018

Milý Tomáši,

jsme velmi rádi, že jste nás navštívil a velmi děkujeme za hezký komentář! Doufáme, že nás zase brzy navštívíte.
Krásný den přeji,

Recenzováno: 27. srpna 2017

Tento hotel nás naprosto okouzlil svou atmosférou.
Přátelský personál, luxusní pokoje, knihovna, kino, restaurace s klavírem,
střešní terasa a také vstup do barokních zahrad dává hotelu výjimečnost.
Byli jsme doslova nadšeni a budeme se rádi vracet, protože se jedná o nejromantičtější hotel, který jsme navštívili. Vynikající kuchyně nás také moc potěšila.
Restaurace nabízí luxusní pokrmy a nádherný interiér.
Jsem moc rád, že hotel je inspirován hlavně klasickou hudbou.
Také nás mile překvapily luxusní pokoje s krásným výhledem. Opravdu mohu jen doporučit.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoje v klasickém patře. Pokoje s výhledem do barokních zahrad nemají konkurenci.
Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli 114romantika.
Jiri_Hlavaty_GM, Generální ředitel v zařízení Aria Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. srpna 2017

Milý "114romantika",

velmi děkujeme za krásný komentář a jsme rádi, že jste se svým pobytem u nás byli spokojeni!
Těšíme se na Vaši příští návštěvu :)

Krásný den přeji,

Recenzováno: 21. dubna 2017

Velmi příjemný hotel v excelentní lokalitě, čistota, velmi vstřícný, usměvavý personál po celou dobu pobytu. Přesto jsem měl pocit naprostého soukromí a krásném prostředí, podpořený hudební kulisou v celém hotelu. Přímý vstup z hoteludo krásné Vrtbovské zahrady jako bonus.

Tip ohledně pokoje: nádherný výhled na stověžatou Prahu
Datum pobytu: duben 2017
Poděkujte uživateli vrablikvaclav.
Recenzováno: 10. prosince 2016

Hotel Aria v Praze je náš nejoblíbenější hotel vůbec. Jsme z Prahy, ale i tak se každý rok na víkend ubytujeme a užijeme si hotel a krásy Prahy. Zařízení hotelu, umělecká díla, příjemný personál. Výhled do krásných Vrtbovských zahrad, kde jsou ráno většinou svatby. Vynikající večeře na terase s překrásným výhledem, zkrátka nádhera. Všem doporučuji.

Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli Martin-Stara-Bol.
Recenzováno: 4. prosince 2015

V Praze jsem nikdy nebyl v lepším hotelu...naprostá spokojenost..parkování vyřešeno v garážích..hotel je situován v klidné části...strava byla naprosto luxusní - moc výborné jídlo...určitě se zase vrátíme.

děkujeme

Datum pobytu: listopad 2015
1  Poděkujte uživateli Pavel F.
Jiri_Hlavaty_GM, General Manager v zařízení Aria Hotel Prague, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. prosince 2015

Vážený Pavle F,

moc děkujeme za Váš komentář. Jsme rádi, že jste si svůj pobyt v Arii užil a že jste byl naprosto spokojený. Náš šéfkuchař také děkuje za pochvalu a já doufám, že se můžeme těšit na Vaši další návštěvu.

S přátelským pozdravem,