Recenzováno: 17. srpna 2018

Nevěřila jsem tomu, že noc v hotelu zdarma k narozeninám je realita. A když už, že nám vyberou ten nejhorší pokoj. Ne. Dostali jsme hezký pokojíček v přízemí a užili si tak výlet do Prahy. Pokoj byl čistý, koupelna také, vybavení odpovídalo fotkám na webu. Snídaně skvělá, lepší než je běžný standard. A když jsme odcházeli, recepční nám s úsměvem popřál hezký den :-)

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Ilona_Praha.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. srpna 2018

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 13. dubna 2018

Návštěvu hotelu mohu jen doporučit a to ve všech ohledech. Skvělá lokalita - kousek od Národního divadla, kvalitní služby, čistý a uklizený pokoj, moc milý personál. Naše návštěva tohoto hotelu určitě nebyla poslední.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli jarmila1234.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2018

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 27. února 2018

Hotel se nachází v cebtru Prahy kousek od národního divadla, takže jse zde skvěla dostupnost, navíc leží v tiche ulici kde není hluk.
Pokoje a smatný hotel je moc pěkný a útulný. Pokoje jsou velke a prostorné.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Adam B.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. března 2018

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 5. února 2018

Hotel v centru Prahy, asi 2 minuty od tramvaje. Trochu nás rušil hluk z venku. Příjemný, usměvavý personál. Čisté, luxusní pokoje. Překvapila nás na pokoji Pražská voda jako kompliment. Pokoj je plně vybaven toaletními potřebami.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli kingthinleg.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. února 2018

Recenzováno: 30. listopadu 2017

Dobrý den, pokoj byl uklizený, čistý, postel pohodlná, povlečení příjemné. Televize, internet, blízko do centra, na mdh i k nákupnímu centru kdyby bylo potřeba. Snídaně chutná, personál příjemný s úsměvem pomohli, poradili.

Datum pobytu: listopad 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli zapadslunicka.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. prosince 2017

We were really pleased with your positive evaluation of our hotel. We will try our best to fulfill your expactations during your next visit to us.