Recenzováno: 2. září 2018

Dostaly jsme se s vnučkou do problému s ubytováním v jiném hotelu a tak po krátkém hledání na Trivagu jsme objevily tento velmi příjemný hotel. Perfektně vyhovoval pro rodinný pobyt. Čistota, příjemný personál, pokoje se vším co jsme potřebovaly. Super byla dostupnost do centra, kousek metro Národní třída, tramvaje, nákupní centrum,nedaleko Václavské náměstí. Byly jsme hodně spokojené a nechtělo se nám odtud :-) Určitě tento hotel využijeme víckrát, ráda se vracím tam kde mi bylo dobře

Tip ohledně pokoje: v přízemí s okny na ulici je trochu hluk z venku
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Dobra.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2018

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 17. srpna 2018

Nevěřila jsem tomu, že noc v hotelu zdarma k narozeninám je realita. A když už, že nám vyberou ten nejhorší pokoj. Ne. Dostali jsme hezký pokojíček v přízemí a užili si tak výlet do Prahy. Pokoj byl čistý, koupelna také, vybavení odpovídalo fotkám na webu. Snídaně skvělá, lepší než je běžný standard. A když jsme odcházeli, recepční nám s úsměvem popřál hezký den :-)

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Ilona_Praha.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. srpna 2018

Recenzováno: 13. dubna 2018

Návštěvu hotelu mohu jen doporučit a to ve všech ohledech. Skvělá lokalita - kousek od Národního divadla, kvalitní služby, čistý a uklizený pokoj, moc milý personál. Naše návštěva tohoto hotelu určitě nebyla poslední.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli jarmila1234.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2018

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 27. února 2018

Hotel se nachází v cebtru Prahy kousek od národního divadla, takže jse zde skvěla dostupnost, navíc leží v tiche ulici kde není hluk.
Pokoje a smatný hotel je moc pěkný a útulný. Pokoje jsou velke a prostorné.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Adam B.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. března 2018

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 5. února 2018

Hotel v centru Prahy, asi 2 minuty od tramvaje. Trochu nás rušil hluk z venku. Příjemný, usměvavý personál. Čisté, luxusní pokoje. Překvapila nás na pokoji Pražská voda jako kompliment. Pokoj je plně vybaven toaletními potřebami.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli kingthinleg.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. února 2018