Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Moc se mi tu líbilo, pokoje byly hezké a čisté, snídaně byly s bohatým výběrem a velmi chutné. Hotel se nachází v centru Prahy v klidné ulici, pár metrů od hotelu je metro,tramvaj,obchodní centrum, spoustu různých restaurací a kaváren. Je tam také spostu památek v blízkosti. A personál byl velice laskavý,milý a se vším, co jsem potřebovala mi pomohli. Určitě se tam vrátím.

Datum pobytu: září 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli nada_hasynets.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Pokoj vypadal krásně. Byl opravdu perfektně připravený. Všude čisto a pořádek. Víno jako dárek
s vlastnoručně napsaným vzkazem udělá opravdu radost a působí velmi příjemně. Koupelna byla
také krásně přichystána. Byli jsme velmi spokojeni s koupelnovými doplňky. Umístění hotelu je také výborné je v centru, ale v klidné ulici. Dokážu si představit strávit v tomto hotelu mnohem více dní než pouze jednu noc, ale i tu jsme si užili.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli 440michal_.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 31. července 2019 prostřednictvím mobilu

Pobyt v hotelu Adler se nam velice libil.Hotel je na dobrem miste.Velmi spokojeni jsme byli pokoje čistý a personal mily.Prekvapily nas darky ktere byly na pokoji.Velmi pekne venkovni posezeni.

Michal Dvorak

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Znamycestovatel456.
Recenzováno: 31. července 2019

Hotel Adler je naprosto skvělá možnost pro ubytování v poměru kvalita vs. cena. A je přímo v centru města a přitom tam je takový klid + velmi ochotný a milý personál, který vám se vším velmi rád poradí. Navíc jsme měly krásně připravené pohoštění v pokoji a mají výborné a bohaté snídaně!

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli nikolafalta.
Recenzováno: 17. července 2019

Ubytování bylo příjemné, v klidné části Prahy a zároveň v centru města. Personál příjemný, ochotný a milý. Čistý pokoj, pozornost a dárky na pokoji velmi milé. Možnost posezení pod vzrostlým platanem uvnitř bloku bylo romantickým zakončením dne.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Ja153Ji.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. července 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.