Tento hotel vřele doporučuji. Pokoje byly čisté, personál příjemný, ale nevtíravý. Skvělá lokalita, výborná dostupnost, velké množství památek v dosahu. Skvělé snídaně s bohatým výběrem. Rádi se sem zase vrátíme.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli RuCz S.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Právě jsme se vrátili z pobytu v Praze, který jsme si velice užili a to i díky hotelu Adler. Pokoj byl velký, přes víkend trochu hluku z ulice, ale s tím se dá počítat, když jste ubytováni v centru. Příjemně nás překvapilo odpolední občerstvení zdarma, personál byl přátelský a určitě tento hotel doporučíme. Díky!

Poděkujte uživateli Luciebenc.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Moc se mi tu líbilo, pokoje byly hezké a čisté, snídaně byly s bohatým výběrem a velmi chutné. Hotel se nachází v centru Prahy v klidné ulici, pár metrů od hotelu je metro,tramvaj,obchodní centrum, spoustu různých restaurací a kaváren. Je tam také spostu památek v blízkosti. A personál byl velice laskavý,milý a se vším, co jsem potřebovala mi pomohli. Určitě se tam vrátím.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli nada_hasynets.

Pokoj vypadal krásně. Byl opravdu perfektně připravený. Všude čisto a pořádek. Víno jako dárek
s vlastnoručně napsaným vzkazem udělá opravdu radost a působí velmi příjemně. Koupelna byla
také krásně přichystána. Byli jsme velmi spokojeni s koupelnovými doplňky. Umístění hotelu je také výborné je v centru, ale v klidné ulici. Dokážu si představit strávit v tomto hotelu mnohem více dní než pouze jednu noc, ale i tu jsme si užili.

Poděkujte uživateli 440michal_.

Recenzováno: 31. července 2019 prostřednictvím mobilu

Pobyt v hotelu Adler se nam velice libil.Hotel je na dobrem miste.Velmi spokojeni jsme byli pokoje čistý a personal mily.Prekvapily nas darky ktere byly na pokoji.Velmi pekne venkovni posezeni.

Michal Dvorak

Datum pobytu: červenec 2019