TripAdvisor
Praha
Hledat

Byl jsem velice spokojen. Super místo. Vstřícný personal. Čisté pokoje. Proste opravdu vřele doporučuji. Vhodné pro kohokoliv, kdo hledá ubytování v centru za dobrou cenu. Vedle velice dobra pizzeria Kmotra cca 20metru od vchodu do hotelu.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Frygo22.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 30. září 2019

Školní rok započat výletem do Prahy s přáteli. Města plného nádherných památek, osobností a příjemných obyvatel s nádherným pobytem v hotelu Adler,který je interierově velmi nádherný a plný příjemných pracujících,určitě doporučuji ubytovat se zde pokud chcete navštívit Prahu a užít si ji co nejvíce jak jen jde.

Zde pridávám fotky nádherného pokoje v hotelu

Poděkujte uživateli Tomaskopecky99.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 29. září 2019

Tento hotel vřele doporučuji. Pokoje byly čisté, personál příjemný, ale nevtíravý. Skvělá lokalita, výborná dostupnost, velké množství památek v dosahu. Skvělé snídaně s bohatým výběrem. Rádi se sem zase vrátíme.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli RuCz S.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 29. září 2019

Právě jsme se vrátili z pobytu v Praze, který jsme si velice užili a to i díky hotelu Adler. Pokoj byl velký, přes víkend trochu hluku z ulice, ale s tím se dá počítat, když jste ubytováni v centru. Příjemně nás překvapilo odpolední občerstvení zdarma, personál byl přátelský a určitě tento hotel doporučíme. Díky!

Poděkujte uživateli Luciebenc.

Recenzováno: 27. září 2019 prostřednictvím mobilu

Moc se mi tu líbilo, pokoje byly hezké a čisté, snídaně byly s bohatým výběrem a velmi chutné. Hotel se nachází v centru Prahy v klidné ulici, pár metrů od hotelu je metro,tramvaj,obchodní centrum, spoustu různých restaurací a kaváren. Je tam také spostu památek v blízkosti. A personál byl velice laskavý,milý a se vším, co jsem potřebovala mi pomohli. Určitě se tam vrátím.

Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli nada_hasynets.