TripAdvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Opět jsem využila příležitost přespat v hotelu Adler a byla jsem zase maximálně spokojená. Pokoje jsou krásné a čisté, byl tam uvítací dopis od manažerky hotelu. Snídaně je velice rozmanitá, velký výběr ovoce a dezertu.

Datum pobytu: listopad 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli janahorkys.

Byl jsem překvapen, že se dá za takové peníze ubytovat přímo v centru a se vším všudy. Příjmená obsluha recepce, vyhověli mé žádosti o dřívější check-in. Snídaně výborná s tlumenou hudbou. Opravdu výborná zkušenost a je téměř jisté, že služby hotelu v budoucnu využiji. Děkuji

Datum pobytu: říjen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Ceskione.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Byl jsem velice spokojen. Super místo. Vstřícný personal. Čisté pokoje. Proste opravdu vřele doporučuji. Vhodné pro kohokoliv, kdo hledá ubytování v centru za dobrou cenu. Vedle velice dobra pizzeria Kmotra cca 20metru od vchodu do hotelu.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Frygo22.

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 30. září 2019

Školní rok započat výletem do Prahy s přáteli. Města plného nádherných památek, osobností a příjemných obyvatel s nádherným pobytem v hotelu Adler,který je interierově velmi nádherný a plný příjemných pracujících,určitě doporučuji ubytovat se zde pokud chcete navštívit Prahu a užít si ji co nejvíce jak jen jde.

Zde pridávám fotky nádherného pokoje v hotelu

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Tomaskopecky99.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. října 2019

Recenzováno: 29. září 2019

Tento hotel vřele doporučuji. Pokoje byly čisté, personál příjemný, ale nevtíravý. Skvělá lokalita, výborná dostupnost, velké množství památek v dosahu. Skvělé snídaně s bohatým výběrem. Rádi se sem zase vrátíme.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli RuCz S.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.