Tripadvisor
Praha
Hledat
Recenzováno: 30. listopadu 2019

Hotel Adler jsme navštívili už po několikáté a jako vždy jsme byli velmi nadšeni. Hotel je přímo v centru města, tudíž jste za chvilku všude. A co se hotelu samotného týká - nemůžeme si na nis stěžovat. Vše bylo opět skvělé - přístup personálu, skvělé snídaně, skvělý room servis, atd.. Vřele doporučuji.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli nikolafalta.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Strávili jsme zde víkend s přítelkyní a byli jsme příjemně překvapeni. Personál byl velice příjemný od recepce přes pokojské až po snídaňové servírky. Snídaně byla výtečná. Využili jsme i odpolední občerstvení. Nakonec jsme od recepce dostali dárek na památku. Těšíme se na další návštěvu!

Poděkujte uživateli cestyhotel.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem ubytovaný v tomto hotelu se svojí rodinou. Já i moje žena jsme byli příjemně překvapeni. Na recepci byla blonďatá slečna, která byla velice příjemná. Pokoje krásně čisté. Snídaně formou bufetu, kde byl veliký výběr slaného i sladkého jídla. Pokud se vrátíme do Prahy, tak jedině zase na tento hotel. Doporučuji všem.

Poděkujte uživateli PospaM.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Opět jsem využila příležitost přespat v hotelu Adler a byla jsem zase maximálně spokojená. Pokoje jsou krásné a čisté, byl tam uvítací dopis od manažerky hotelu. Snídaně je velice rozmanitá, velký výběr ovoce a dezertu.

Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli janahorkys.
Recenzováno: 15. listopadu 2019

Byl jsem překvapen, že se dá za takové peníze ubytovat přímo v centru a se vším všudy. Příjmená obsluha recepce, vyhověli mé žádosti o dřívější check-in. Snídaně výborná s tlumenou hudbou. Opravdu výborná zkušenost a je téměř jisté, že služby hotelu v budoucnu využiji. Děkuji

Datum pobytu: říjen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Ceskione.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. listopadu 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.