Recenzováno: 28. ledna 2020

Velice milý a příjemný personál. Krásné a čisté pokoje i zázemí hotelu. Výborná dostupnost na metro i travaj pár kroků. Skvělá snídaně. Milá pozornost na pokoji potěšila. Velmi klidné okolí žádný hluk z ulice.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli Kamca6.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. ledna 2020

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 4. prosince 2019

Vše bylo naprosto skvělé :) Poloha hotelu super, velmi milý personál, výborná snídaně vč. pomazánek. A děkujeme za uvítací svařák ... večerní posezení na zahrádce se svařákem bylo milým bonusem pobytu u vás.

Poděkujte uživateli Hanka_Sirova.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 30. listopadu 2019

Hotel Adler jsme navštívili už po několikáté a jako vždy jsme byli velmi nadšeni. Hotel je přímo v centru města, tudíž jste za chvilku všude. A co se hotelu samotného týká - nemůžeme si na nis stěžovat. Vše bylo opět skvělé - přístup personálu, skvělé snídaně, skvělý room servis, atd.. Vřele doporučuji.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli nikolafalta.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Strávili jsme zde víkend s přítelkyní a byli jsme příjemně překvapeni. Personál byl velice příjemný od recepce přes pokojské až po snídaňové servírky. Snídaně byla výtečná. Využili jsme i odpolední občerstvení. Nakonec jsme od recepce dostali dárek na památku. Těšíme se na další návštěvu!

Poděkujte uživateli cestyhotel.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem ubytovaný v tomto hotelu se svojí rodinou. Já i moje žena jsme byli příjemně překvapeni. Na recepci byla blonďatá slečna, která byla velice příjemná. Pokoje krásně čisté. Snídaně formou bufetu, kde byl veliký výběr slaného i sladkého jídla. Pokud se vrátíme do Prahy, tak jedině zase na tento hotel. Doporučuji všem.

Poděkujte uživateli PospaM.