Recenzováno: 27. února 2020

Klidná a dostupná lokalita, obchodní centrum a MHD je velmi blízko hotelu. Snídaně formou bufetu - velký výběr. Ochotný a vstřícný personál. Pokoje čisté a prostorné, při odjezdu jsem dostala dárek na cestu.
Doporučuji.

Poděkujte uživateli Novakovy.
Recenzováno: 27. února 2020

V hotelu už jsme s přítelem bydleli několikrát a jako vždy jsme byli spokojeni. Bydleli jsme na 3 patře s výhledem na kostel.Tentokrát jsme zkusili i snídaně a předčily naše očekávání. Určitě v létě přijedeme znovu. Děkujeme!

Poděkujte uživateli H8174QLmartinak.
Recenzováno: 18. února 2020

Hotel Adler je můj oblíbený hotel, bydlela jsem tam kvůli práci už několikrát a vždy jsem velmi spokojena. Co se týká pokoje a čistoty, naprosto chválím, pokoj byl hezky připraven a uklizen a bez žádných závad. Snídaně na hotelu jsou výborné (bohatý výběr, krásně vypadají a i skvěle chutnají).
Personál je velmi milý a velmi porfesionální – se vším poradí a pomohou a jsou velmi ochotní. Naprosto odpovídá poměr cena/kvalita služeb.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Nikolaef.
Recenzováno: 28. ledna 2020

Velice milý a příjemný personál. Krásné a čisté pokoje i zázemí hotelu. Výborná dostupnost na metro i travaj pár kroků. Skvělá snídaně. Milá pozornost na pokoji potěšila. Velmi klidné okolí žádný hluk z ulice.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli Kamca6.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. ledna 2020

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 4. prosince 2019

Vše bylo naprosto skvělé :) Poloha hotelu super, velmi milý personál, výborná snídaně vč. pomazánek. A děkujeme za uvítací svařák ... večerní posezení na zahrádce se svařákem bylo milým bonusem pobytu u vás.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Hanka_Sirova.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2020

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.