Recenzováno: 29. února 2020

Hotel jsme navštívili již podruhé a určitě ne naposledy. Personál je velice vstřícný, usměvavý. Celé prostředí hotelu je velmi příjemné. Snídaně je už potom jen třešničkou na dortu. Za mě tedy maximální spokojenost.

Poděkujte uživateli Nluisa2020.
Recenzováno: 27. února 2020

Klidná a dostupná lokalita, obchodní centrum a MHD je velmi blízko hotelu. Snídaně formou bufetu - velký výběr. Ochotný a vstřícný personál. Pokoje čisté a prostorné, při odjezdu jsem dostala dárek na cestu.
Doporučuji.

Poděkujte uživateli Novakovy.
Recenzováno: 27. února 2020

V hotelu už jsme s přítelem bydleli několikrát a jako vždy jsme byli spokojeni. Bydleli jsme na 3 patře s výhledem na kostel.Tentokrát jsme zkusili i snídaně a předčily naše očekávání. Určitě v létě přijedeme znovu. Děkujeme!

Poděkujte uživateli H8174QLmartinak.
Recenzováno: 18. února 2020

Hotel Adler je můj oblíbený hotel, bydlela jsem tam kvůli práci už několikrát a vždy jsem velmi spokojena. Co se týká pokoje a čistoty, naprosto chválím, pokoj byl hezky připraven a uklizen a bez žádných závad. Snídaně na hotelu jsou výborné (bohatý výběr, krásně vypadají a i skvěle chutnají).
Personál je velmi milý a velmi porfesionální – se vším poradí a pomohou a jsou velmi ochotní. Naprosto odpovídá poměr cena/kvalita služeb.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Nikolaef.
Recenzováno: 28. ledna 2020

Velice milý a příjemný personál. Krásné a čisté pokoje i zázemí hotelu. Výborná dostupnost na metro i travaj pár kroků. Skvělá snídaně. Milá pozornost na pokoji potěšila. Velmi klidné okolí žádný hluk z ulice.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli Kamca6.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Hotel Adler, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. ledna 2020

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.