Recenzováno: 14. března 2020

Moc příjemný hotel, pokoj byl moc hezky zařízený, útulný, v noci tam byl klid. Na Prahu dobrý poměr ceny a kvality, s lokalitou jsem byla spokojená (prakticky pár metrů k lince metra B). Oceňuji také individuální přístup k hostům (maličkost jako welcome kartička s vaším jménem potěší).

Datum pobytu: březen 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli JennaTillova.
Recenzováno: 29. února 2020

Hotel jsme navštívili již podruhé a určitě ne naposledy. Personál je velice vstřícný, usměvavý. Celé prostředí hotelu je velmi příjemné. Snídaně je už potom jen třešničkou na dortu. Za mě tedy maximální spokojenost.

Poděkujte uživateli Nluisa2020.
Recenzováno: 27. února 2020

Klidná a dostupná lokalita, obchodní centrum a MHD je velmi blízko hotelu. Snídaně formou bufetu - velký výběr. Ochotný a vstřícný personál. Pokoje čisté a prostorné, při odjezdu jsem dostala dárek na cestu.
Doporučuji.

Poděkujte uživateli Novakovy.
Recenzováno: 27. února 2020

V hotelu už jsme s přítelem bydleli několikrát a jako vždy jsme byli spokojeni. Bydleli jsme na 3 patře s výhledem na kostel.Tentokrát jsme zkusili i snídaně a předčily naše očekávání. Určitě v létě přijedeme znovu. Děkujeme!

Poděkujte uživateli H8174QLmartinak.
Recenzováno: 18. února 2020

Hotel Adler je můj oblíbený hotel, bydlela jsem tam kvůli práci už několikrát a vždy jsem velmi spokojena. Co se týká pokoje a čistoty, naprosto chválím, pokoj byl hezky připraven a uklizen a bez žádných závad. Snídaně na hotelu jsou výborné (bohatý výběr, krásně vypadají a i skvěle chutnají).
Personál je velmi milý a velmi porfesionální – se vším poradí a pomohou a jsou velmi ochotní. Naprosto odpovídá poměr cena/kvalita služeb.

• Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Nikolaef.