Recenzováno: 14. září 2020 prostřednictvím mobilu

Umístění hotelu je skvělé- pár minut od centra centra (Národní třída). Velký výběr jídla na snídani, klidná zahrádka, příjemný personál a krásný pokoj.
Vřele tento hotel doporučuji a ráda se do něj opět vrátím!

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli karlickova_aneta.
Recenzováno: 7. září 2020 prostřednictvím mobilu

Naše dovolená v Praze byla velmi příjemná. Hotel celkově skvělý. Personál milý, příjemný, ochotný. Pokoje hezké a čisté. Snídaně byli skvělé moc jsme si pochutnali. Umístění hotelu přímo v centru, ale zároveň v klidné lokalitě.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli luk_k906.
Recenzováno: 14. března 2020

Moc příjemný hotel, pokoj byl moc hezky zařízený, útulný, v noci tam byl klid. Na Prahu dobrý poměr ceny a kvality, s lokalitou jsem byla spokojená (prakticky pár metrů k lince metra B). Oceňuji také individuální přístup k hostům (maličkost jako welcome kartička s vaším jménem potěší).

Datum pobytu: březen 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli JennaTillova.
Recenzováno: 29. února 2020

Hotel jsme navštívili již podruhé a určitě ne naposledy. Personál je velice vstřícný, usměvavý. Celé prostředí hotelu je velmi příjemné. Snídaně je už potom jen třešničkou na dortu. Za mě tedy maximální spokojenost.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli Nluisa2020.
Recenzováno: 27. února 2020

Klidná a dostupná lokalita, obchodní centrum a MHD je velmi blízko hotelu. Snídaně formou bufetu - velký výběr. Ochotný a vstřícný personál. Pokoje čisté a prostorné, při odjezdu jsem dostala dárek na cestu.
Doporučuji.

Datum pobytu: únor 2020