Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Za celý pobyt jsme nenašli jedinou chybu. Personál ochotný a velmi příjemný. Pokoje hezké a útulné. Na snídaních bohatý výběr. Každý si přijde na své. Od hotelu jsou všechna zajímavá místa v Praze v docházkové vzdálenosti. Hotel Adler můžeme jen doporučit. Určitě se budeme rádi vracet.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli martin7766.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

S manželkou jsme byly na prodlouženém víkendu v hotelu Adler, hned při příjezdu nám celý pobyt zpříjemnil personál a nádherné prostory tohoto hotelu. Byli jsme v přímo v centru památek a historických míst takže jsme se všude dostali pěšky.Měli jsme nádherný pokoj s hezkým výhledem,vše bylo hezky čisté a útulné.A nakonec snídaně,které byly ve stylu švédských stolů a které jsme si buď mohli dopřát v krásnem prostředí uvnitř či na venkovní zahrádce. :-)

Rozhodně jsme zde nebyli naposledy.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli stepantlusty.
Recenzováno: 14. září 2020 prostřednictvím mobilu

Umístění hotelu je skvělé- pár minut od centra centra (Národní třída). Velký výběr jídla na snídani, klidná zahrádka, příjemný personál a krásný pokoj.
Vřele tento hotel doporučuji a ráda se do něj opět vrátím!

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli karlickova_aneta.
Recenzováno: 7. září 2020 prostřednictvím mobilu

Naše dovolená v Praze byla velmi příjemná. Hotel celkově skvělý. Personál milý, příjemný, ochotný. Pokoje hezké a čisté. Snídaně byli skvělé moc jsme si pochutnali. Umístění hotelu přímo v centru, ale zároveň v klidné lokalitě.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli luk_k906.
Recenzováno: 14. března 2020

Moc příjemný hotel, pokoj byl moc hezky zařízený, útulný, v noci tam byl klid. Na Prahu dobrý poměr ceny a kvality, s lokalitou jsem byla spokojená (prakticky pár metrů k lince metra B). Oceňuji také individuální přístup k hostům (maličkost jako welcome kartička s vaším jménem potěší).

Datum pobytu: březen 2020
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec