Recenzováno: 22. prosince 2019

Ve vánočním čase při nákupování dárků jsem si sám nadělil malý dárek - poprvé v životě jsem si dal oběd v pětivězdičkovém hotelu. Přes oběd zde nový šéfkuchař Jan Knedla nabízí "Business lunch" za 390,- (předkrm, havní chod a dezert), což nebyl dárek zas tak drahý, ale o to víc ohromený a spokojený jsem byl. Mé chuťové pohárky si udělaly krásný koncert a endorfiny po celém těle si suprově radostně tančí až dodnes. Určitě si zajděte udělat radost taky a to nejen o vánocích, je to paráda, hodně muziky se vším všudy.

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 940ondrac.
PetrG91, Manager v zařízení Carlo IV, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. prosince 2019

Vazeny 940ondrac,
Velmi dekujeme za Vasi navstevu a zpetnou vazbu na "Business luch", ktery jste navstivil v predvanocnim case. Jsme moc radi, ze jste si obed uzil, a ze to byl skvely zazitek a Vase chutove poharky si udelaly krasny koncert. Moc radi Vas opet privitame, jak opet v nasi hotelove restauraci pro dalsi kulinarsky zazitek, tak v nasem vyhlasenem Spa pro relaxaci a odpocinek nebo muzeme doporucit kompletni balicek vcetne ubytovani. Tesime se na dalsi setkami.
Se srdecnymi pozdravy.
Petr Gruber
Front Office Manager

Recenzováno: 8. dubna 2019

Měla jsem příležitost v tomto hotelu strávit jednu noc. Pokoj byl vkusně zařízený a čistý. Musím vyzdvihnout pozornost personálu v podobě malého narozeninového překvapení - dortík a malá lahev sektu.
Jako největší klad (samozřejmě kromě skvělé polohy hotelu - všude se dá dojít pěšky) vidím hotelové lázně. Prostorný bazén s vířivkou, saunu a páru. V celém areálu spa vládne klid a je to tak ideální místo k relaxaci po celém dni, ať už ve vodě nebo jen na lehátku.
Hotelové snídaně nabízejí široký výběr jídla od vajec přes ovesné vločky až po sladké pečivo. Výběr kávy i čajů je také pestrý. Jediné, co mi trochu chybělo byl lepší výběr čerstvých džusů.
Personál hotelu je velice profesionální a ochotný s čímkoliv poradit tak, aby váš pobyt byl co nejlepší.

Datum pobytu: březen 2019
1  Poděkujte uživateli EvaKorca.
PetrG91, Manager v zařízení Carlo IV, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. dubna 2019

Vážený hoste,

děkujeme, že jste si našel čas k zhodnocení Vašeho pobytu v hotelu Carlo IV Praha.

Vždy se snažíme o to, aby naši hosté byli spokojení. Velmi rád slyším, že tomu tak bylo i během vaší návštevy a že jste si Váš narozeninový pobyt užili. Jsme rádi a děkujeme za Vaše laskavá slova ohledně profesionálního a ochotného personálu.

Těšíme se na Vaši další návštěvu v hotelu Carlo IV Praha.

S pozdravem,
Petr Gruber
Front Office Manager

Recenzováno: 13. prosince 2018

Krásný hotel v historické části města. Skvělá dostupnost do centra kousek od zastávky tramvaje a Hlavního vlakového nádraží.
Personál by milý, ochotný nám vždy pomoci. Pan manažer jménem Miloš nám doporučil úžasnou restauraci v centru a postaral se o nás i když jsme odjížděli domů. Za jeho servis bychom mu tímto chtěli velice poděkovat.
Hotel má také krásné SPA, které stojí za návštěvu.
Děkujeme Vám za pobyt, určitě jsme zde nebyli naposled.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli sandyer2015.
PetrG91, Manažer v zařízení Carlo IV, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. ledna 2019

Krásný den přeji!
Mockrát děkujeme za báječnou zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste si u nás váš pobyt užili! Pokud byste potřebovali další asistenci ohledně vašeho dalšího výletu do Prahy neváhejte nás kontaktovat napřímo!
Ještě jednou děkujeme za komentář a přejeme šťastný nový rok 20119!
Kateřina

Recenzováno: 16. října 2018

S manželem jsme se u Vás ubytovali a byli jsme nadšení. Krásné prostředí a velmi příjemná obsluha. Skvělá dostupnost k hotelu i do centra Prahy. Byli jsme zde poprvé, ale určitě ne naposledy! Děkujeme

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli tezmraz.
Petr G, Front Office Manager v zařízení Carlo IV, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. října 2018

Thank you very much for your wonderful review on TripAdvisor. The staff and management give a great deal of thought to fulfill the needs of our guests and to always strive for improvement of our overall high standard of service. It is, however, particularly gratifying when our guests take special notice, and we sincerely appreciate your compliment. I will share your kind feedbacks with my colleagues who would be delighted to know that they had been a part of your wonderful experience. We hope to welcome you back again soon.

Best wishes,

Olga Mantilla
Director of Operations

Recenzováno: 16. října 2018

Skvěle lokalizovaný a interiérově překrásný hotel. Zaručený klidný spánek v čistých a útulných pokojích. Profesionální, milý personál ochotný s čímkoliv pomoci. Skvělá poloha hotelu, přímo v historickém srdci Prahy. Mohu jen doporučit, příjemný zážitek.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Kateřina Č.

Thank you for your positive comments. I am so glad to hear that you enjoyed your stay with us! I hope your next stay and just around the corner. Call us if there is anything we can help you with. We will be an honor to have you again in this your house in Prague!

Olga Mantilla
Director of Operations