Recenzováno: 21. dubna 2017

Hotel se nachází nedaleko od stanice metra. Interiér je příjemný a na recepci vás přivítá milý personál. Pokoje svým vybavením odpovídají ceně a spí se v nich velmi dobře.
Mínusem tohoto hotelu je restaurace. Personál si povídá o hostech a zřejmě věří, že nikdo na světě Češtinu neovládá. Nabídka vzhledem k cenám také spíše mínusová. Na dobré jídlo doporučuji zajít do nedalekého hotelu Čechie.

• Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli David B.
Recenzováno: 28. října 2016

Ubytované jsme byly na třílůžkovém pokoji s neskutečně malými uličkami, sotva bylo kam dát zavazadla. Ani nemluvě o minimálních rozměrech obytných místností podle norem. Celkově nás na exkurzi jelo asi 50 a z toho 6 lidí spalo na jakýchsi přistýlkách, samozřejmě za plnou cenu. Do koupelny s WC byly pouze zatahovačky, kudy šlo vidět, odvětrání WC žádné, přišlo mi. Možná to byl pokus o bezbariérovost, ale sprchový kout byl cca o 30 cm nad výškou podlahy a vozík by se tam ani neotočil.
Chodba nebyla moc dobře odhlučněná, možná jsme ale jen zrovna narazily na hlučné sousedy.
Po ubytování jsem zjistila rozbité splachování na WC, údržbář nám ho po chvíli přišel "opravit", ač vypadalo, že to viděl poprvé. Na recepci nám skoro nevěřili, že už to rozbité bylo, ač jsem vadu nahlásila asi 10 minut poté, co nám dali kartu ke dveřím.
Jediné, co se mi na hotelu opravdu líbilo byly služby. Osobní trezor, praní prádla, uklízení pokojů, ochranka atd. Přesto bych hotel ohodnotila tak na 45%.

• Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli KamXY.