Hotel Olympik Tristar
Carlo IV, DA(Praha)
197 US$
161 US$
Upozornění na slevy! 13 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 13 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 185 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

439 US$
296 US$
181 US$
106 US$
91 US$
83 US$
Agoda.com
Upozornění na slevy! 18 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 18 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 101 US$/noc.

Smetana Hotel(Praha)
113 US$
102 US$
84 US$
Upozornění na slevy! 14 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 14 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 98 US$/noc.

269 US$
231 US$
Cancelon
9 141 US$
TripAdvisor
Recenzováno: 21. dubna 2017

Hotel se nachází nedaleko od stanice metra. Interiér je příjemný a na recepci vás přivítá milý personál. Pokoje svým vybavením odpovídají ceně a spí se v nich velmi dobře.
Mínusem tohoto hotelu je restaurace. Personál si povídá o hostech a zřejmě věří, že nikdo na světě Češtinu neovládá. Nabídka vzhledem k cenám také spíše mínusová. Na dobré jídlo doporučuji zajít do nedalekého hotelu Čechie.

• Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli David B.
Recenzováno: 28. října 2016

Ubytované jsme byly na třílůžkovém pokoji s neskutečně malými uličkami, sotva bylo kam dát zavazadla. Ani nemluvě o minimálních rozměrech obytných místností podle norem. Celkově nás na exkurzi jelo asi 50 a z toho 6 lidí spalo na jakýchsi přistýlkách, samozřejmě za plnou cenu. Do koupelny s WC byly pouze zatahovačky, kudy šlo vidět, odvětrání WC žádné, přišlo mi. Možná to byl pokus o bezbariérovost, ale sprchový kout byl cca o 30 cm nad výškou podlahy a vozík by se tam ani neotočil.
Chodba nebyla moc dobře odhlučněná, možná jsme ale jen zrovna narazily na hlučné sousedy.
Po ubytování jsem zjistila rozbité splachování na WC, údržbář nám ho po chvíli přišel "opravit", ač vypadalo, že to viděl poprvé. Na recepci nám skoro nevěřili, že už to rozbité bylo, ač jsem vadu nahlásila asi 10 minut poté, co nám dali kartu ke dveřím.
Jediné, co se mi na hotelu opravdu líbilo byly služby. Osobní trezor, praní prádla, uklízení pokojů, ochranka atd. Přesto bych hotel ohodnotila tak na 45%.

• Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli KamXY.
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) v páru
Recenzováno: 14. května 2018

• Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) v páru
Recenze byla získána ve spolupráci se společností Alpharooms.
Recenzováno: 26. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) s přáteli