“Procházka po Pražském hradě- Hradčanech”
Recenze Hradčany

Hradčany
Č. 9 z 957 aktivity v Praze
Recenzováno: 4. března 2017

Když jsem zde byl poprvé, zdálo se mi, že cítím dějiny naší země i našich panovníků, samozřejmě i mé oko bylo touto památkou potěšeno,.......

Poděkujte uživateli Radek P.

Recenzováno: 12. února 2017

Nejrozsáhlejší hradní komplex na světě, Unesco památka, Hradčany Praha. Pohled, který se nikdy neomrzí. Doporučuji k návštěvě.

1  Poděkujte uživateli Katrin N.
Recenzováno: 13. září 2016

Jednoduše krása. Najdete tu spoustu památek. jediné co mi tady vadí, jsou ceny v restauracích. doporučuji pro cizince např. z New Yorku

Poděkujte uživateli ondraloos1.
Recenzováno: 12. září 2016 prostřednictvím mobilu

Nadherny pohled na Hradcany z Karlova mostu, nebo Smetanova nabrezi. Jeden z nej... Pohledu na stmívajici se Prahu

Poděkujte uživateli Ferdinand911.
Recenzováno: 2. srpna 2016

Je to zachovalý komplex staveb a ukázka jejich historie za prošlá staletí s dominantou chrámu, zlatou uličkou, kde žili lidé, na jejímž konci je vězení Daliborka, pojmenovaná po vězni Dalibor, co se tam naučil hrát na housle. Velkolepý hrad s mnoha sály a jejich překrásnou výzdobou ukazují opět umění umělců dané doby a života našich králů, je dnes palácem prezidenta, kde přijímá státní návštěvy z celého světa!

Poděkujte uživateli Břeťa F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hradčany, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hradčany? Sdílejte své zkušenosti!