“Kdo neviděl Hradčany, jakoby nebyl v Praze.”
Recenze Hradčany

Hradčany
Č. 9 z 993 aktivity v Praze
Recenzováno: 8. března 2017

Hradčany jsou jasnou dominantou celé Prahy. Jejich prohlídka se dá začít tím, že po Karlově mostě nejdříve vidíte jejich krásu a pak uličkami Malé Strany pomalu stoupáte nahoru, kde se Vám naskytne nádherný výhled na město, které má tisíce věží a věžiček. A pak může začít prohlídka výstav, galerií, prostor hradu, přilehlých uliček.

1  Poděkujte uživateli Marcela B.

Recenzováno: 4. března 2017

Když jsem zde byl poprvé, zdálo se mi, že cítím dějiny naší země i našich panovníků, samozřejmě i mé oko bylo touto památkou potěšeno,.......

Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 12. února 2017

Nejrozsáhlejší hradní komplex na světě, Unesco památka, Hradčany Praha. Pohled, který se nikdy neomrzí. Doporučuji k návštěvě.

1  Poděkujte uživateli Katrin N.
Recenzováno: 13. září 2016

Jednoduše krása. Najdete tu spoustu památek. jediné co mi tady vadí, jsou ceny v restauracích. doporučuji pro cizince např. z New Yorku

Poděkujte uživateli ondraloos1.
Recenzováno: 12. září 2016 prostřednictvím mobilu

Nadherny pohled na Hradcany z Karlova mostu, nebo Smetanova nabrezi. Jeden z nej... Pohledu na stmívajici se Prahu

Poděkujte uživateli Ferdinand_Von_Berg.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hradčany, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hradčany? Sdílejte své zkušenosti!