Recenzováno: 12. února 2019

Kdyz člověk ví, co čekat, není prekvapen. Překvapen pozitivně, samozřejmě. Hotel při pobytu v Praze používám často a kvalita se nemění. Je stále na vysoké úrovni. Pokud bude volno, rád se ubytuji i příště...

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Go10856028602.
Recenzováno: 7. února 2019

Hotel, personál snídaně vynikající, pokoj čistý a útulný jen netěsnily okna, takže hluk z venku byl obtěžující. očekávala bych lepší ceny pro ubytované hosty pro využití sportovního centra a bazénu...

Poděkujte uživateli Stay22844204188.
Recenzováno: 3. února 2019

Pobyt v tomto hotelu je vždy naprosto perfektní a není zde co vytknout. Pokaždé, když se v tomto hotelu ubytujeme, odjíždíme s tim, ze v budoucnu se sem musime znovu ubytovat. Byli jsme tu nejen pracovne, ale využíváme ho i jako pár pro soukromé ubytování.

Poděkujte uživateli Voyage28847018079.
Recenzováno: 31. ledna 2019

Skvěle vybavený hotel, wellness i sportoviště. Personál i jídlo skvělé, ceny spíše jako v Alpách, ale dobře, jsme v Praze. K pokoji jen drobná výtka - bylo přetopeno, větrat se nedalo a pouštět klimatizaci mi nepřipadalo OK.

Poděkujte uživateli Petr_K_Olomouc.
jiripalat, Generální ředitel v zařízení Wellness Hotel Step, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. února 2019

děkujeme za pochvalu vybavení hotelu, wellness i sportovišť, velice nás potěšila.
Nevyhovující teplota v pokoji nás mrzí. Příště určitě volejte na recepci, zkontaktovali by technika.
Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

S přáním hezkého dne

Jiří Palát
ředitel hotelu

Recenzováno: 31. ledna 2019

Všechno 1AAA+++. Spaní, strava, wellnes :-) , služby. Vynikající místo pro odpočinek při služební cestě, jídlo vynikající, snídaně takovou formou a rozmanitostí jsem ještě neviděl :-) .Pokoje čisté, přijedu opět .

Poděkujte uživateli Fearless25850544321.

děkujeme za krásnou recenzi, moc nás potěšila.
Vaši pochvalu rádi předáme personálu a budeme se velice těšit na Vaši další návštěvu.

S přáním hezkého dne

Jiří Palát