“Nádherné”

Č. 29 z 950 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: Sbírky Národní galerie v Praze naleznete v následujících budovách: Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47, Praha 7 Klášter sv. Anežky České, U Milosrdných 17, Praha 1 Šternberský palác, Hradčanské náměstí 15, Praha 1 Schwarzenberský palác, Hradčanské náměstí 2, Praha 1 Salmovský palác, Hradčanské náměstí 2, Praha 1 palác Kinských, Staroměstské náměstí 12, Praha 1
4 recenze
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Nádherné”
Recenzováno: 14. srpna 2016

Dle mého názoru je třeba se neustále vzdělávat a to i v umění, i když jej zrovna nestudujete. Na Epopej jsem se šla podívat z toho důvodu, že koncem roku má být převezena na výstavu do Asie. Přestože Praha nedodržela slovo, které autorovi dala a tedy nepostavila výstavní síň vyloženě pro dílo, místo v Národní galerii ji neubírá na kráse. Výstava mě pohltila. Proti obrazům jsem si připadala malá. Zakrytá okna přidávají na dramatičnosti. Doporučuji navštívit než bude Epopej putovat na jiný světadíl. Pro studenty je možnosti uplatnit ISIC.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Andrea N.

969 recenzí od naší komunity

• Turečtina jako první
  • Všechny
Nejprve čeština
3 recenze
“Krásné obrazy, ale chybí informace pro návštěvníky”
Recenzováno: 11. června 2016

Na Slovanské Epopeji jsem byla asi 2x v Moravském Krumlově, kde byly obrazy vystaveny. Tam byl průvodce a chodil s návštěvníky od obrazu k obrazu a ke každému něco řekl. Moc se mi to líbilo, člověk se dívá na obraz a poslouchá a zaměřuje se na detaily, je to úplně jiný zážitek, než si číst pár řádků sám.. doteď si pamatuju, jak mě hned první obraz "Slované v pravlasti" uchvátil. Paní průvodkyně uupozornila na zobrazený strach v očích Evy, popsala to dokonale, člověka až zamrazilo. Pak jsem byla na Epopeji v Praze a velké zklamání, vlastně se mi to vůbec nelíbilo - málo informací o obrazech, velké množství lidí, žádná atmosféra.

Navštíveno v červenci 2015
Poděkujte uživateli Eva_Chiah.
42 recenzí
Recenze atrakcí (21)
common_n_attraction_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
“Slovanská epopej krása, jinak trochu zklamání”
Recenzováno: 22. dubna 2016

Národní Galerii jsme po delší době navštívili hlavně kvůli prohlídce Slovanské Epopeje. Dílo opravdu krásné v odpovídajících prostorech. Určitě si udělejte čas i na komentovanou prohlídku, která probíhá zdarma. Zbytek expozic slabší, špatná orientace v budově, nepřehledné.

Navštíveno v dubnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Andrea B.
31 recenzí
Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 13 bodů za pomoc
“Doporučuji navštívit pouze milovníkům maleb a to ještě ve všedních dnech, kdy není na výstavě tolik lidí.”
Recenzováno: 26. března 2016

Miluji starou architekturu a malby mi nic moc neříkají, takže to pro mne asi nebyla ta nejlepší volba. Vadilo mi také velké množství lidí.

Navštíveno v dubnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli EviskaPRG E.
Vimperk, Česká republika
127 recenzí
Recenze atrakcí (27)
common_n_attraction_reviews_1bd8 36 bodů za pomoc
“doporučuji”
Recenzováno: 31. ledna 2016

nádherná památka..moc se nám líbilo a budeme doporčovat...děkujeme za doporučením naším známým, kteří zde byli

Navštíveno v listopadu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Pavel F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Národní galerie v Praze, si také prohlíželi

Už jste navštívili Národní galerie v Praze? Sdílejte své zkušenosti!