“Valdštejnské zahrady o Velikonocích”

Palácové Zahrady
Č. 34 z 1 047 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ne
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 14. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

V zahradách je sice mnoho turistů, přesto je to klidné a příjemné místo. Na jaře kvetou magnolie a nechybí ani velikonoční výzdoba. V areálu jsou dostupné toalety.

Poděkujte uživateli Martin C.

Recenzováno: 19. března 2017

Vždy, když se procházím tímhle prostorem mám pocit noblesy a krásy naší kultury a architektury, je to opravdu zážitek, potěšíte se nejen zrakem ale i cichem, jelikož keře vydávají svou vůni. Doporučuji všem, aby toto místo navštívili.

Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 6. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Od prazskeho hradu doporucuji jit touto zahradou zpet do centra. Zahrada je udrzovana a moc krasna. Doporucuji videt.

Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 30. dubna 2016

Zahrada je nádherně udržovaná, najdete fontánu. Před několika lety zde měli i páva ale toho jsme zde dnes neviděli. Zahrada je v centru takže zde nelze hledat klid a relaxaci ale naleznete zde mnoho turistů...

Poděkujte uživateli Lumicinka.
Recenzováno: 26. dubna 2016

Okouzlující květinové kreace, které nesmíte při jarní návštěvě Prahy vynechat! Za zmínku stojí i krápníková stěna a bílý páv.

Poděkujte uživateli Petr B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Palácové Zahrady, si také prohlíželi

Už jste navštívili Palácové Zahrady? Sdílejte své zkušenosti!