“Klid v centru Prahy”

Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ne
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 15. října 2017

Pokud si chcete odpocinou, nabrat silu pred dalsimi pamatkami nebo nakupy v Praze, zajedte metrem nebo tramvaji na stanici Malostranska a vejdete do zahrady, ktera ma svoje jezirko, zive ploty, krasne sochy, lavicky k sezeni. Je obehnana zdi a budovou Senatu. Pokud budete mit stesti, muzete tam byt soucasti koncertu a tak na chvili zapomenout na shon.

Poděkujte uživateli Radmila L.

Recenzováno: 28. srpna 2017

Byla jsem na výstavě Skála ve Valdštejnské jízdárně, a protože den byl slunečný, navštívila jsem i zahradu. Nejprve mě zaujalo jezírko s krásně čistou vodou a rybami až opravdu velkých rozměrů a nádherné sousoší uprostřed. Zbytek zahrady už dojem jen umocnil, byl krásný a ani lidí zde, na poměry v Praze, nebylo mnoho.

Poděkujte uživateli enk2017.
Recenzováno: 11. července 2017

Člověk by téměř mohl zapomenout, že máme něco takového v matičce Praze. A mohl by to hledat v Římě, Vídni, nebo jinde. Míst na sezení tu moc není a polehávání se netoleruje, ale to může být i výhodou, protože se tu nepovalují naši závislí spoluobčané.

Poděkujte uživateli vla_mraz.
Recenzováno: 26. června 2017

Nejsou moc velké, o to více úchvatné. Dá se tady dobře posedět, a nevnímat okolní ruch a turisty. Doprava je za zdí a pěšky je to kousek přes most do jiného světa, pravobřežní Prahy.
Doporučuji si to užít.

Poděkujte uživateli evas12017.
Recenzováno: 26. května 2017 prostřednictvím mobilu

Pěkná zkratka od metra malostranská na malostranské náměstí. V zahradách jsou pávi zvyklí na procházející návštěvníky, je možné si je pěkně z blízka prohlédnout. Každé zelené místo v centru města je k nezaplacení.

Poděkujte uživateli Antonín M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vadštejnské Záhrady, si také prohlíželi

Už jste navštívili Vadštejnské Záhrady? Sdílejte své zkušenosti!