“Moje nedávná návštěva Petřína”
Recenze Petřín

Petřín
Č. 25 z 1 023 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Poplatek: Ne
Doporučená délka návštěvy: Více než 3 hodiny
Recenzováno: 4. března 2017

Jako obvykle úžasný zážitek, i když jako obvykle zde bylo neuvěřitelné množství lidí. Ale opravdu jsem si to užil. Doporučuji všem. Radek Prugl

Poděkujte uživateli Radek P.

Recenzováno: 2. března 2017

Petřín a jeho okolí je vždy příjemným místem, kam zajít v kterýkoliv čas v průběhu roku. Díky rozmanitosti stromů je vždy krásné vidět, jak se přiroda mění, na jaře krásně kvete a voní, v létě si můžete nasbírat plody, na podzim neuvěřitelná barevnost listí a v zimě si zasáňkovat. Ideální pro všechny příležitosti. Nádherná procházka i ve spojení s procházkou na Strahov, Pražský Hrad či do hvězdárny.

Poděkujte uživateli Kristina K.
Recenzováno: 19. února 2017

Ideální místo na víkendový výlet s rodinou.Jízda lanovkou je pro malé děti hezký zážitek. Bludiště je pro děti super-salvy smíchu.

Poděkujte uživateli daniel p.
Recenzováno: 18. února 2017 prostřednictvím mobilu

Lanovka je supr. Když jsme se dívali na Petřín tak nás nějaký pan seřval. Ale nevím. Večer to byla nádhera.

Poděkujte uživateli mikerecenze.
Recenzováno: 12. února 2017

Praha, Petřín, unikátní rozhledna. Nejromantičtější místo v Praze. Lanovka až nahoře. Krásný rozhled, skvělé bludiště a zrcadlová síň.

Poděkujte uživateli Katrin N.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Petřín, si také prohlíželi

Už jste navštívili Petřín? Sdílejte své zkušenosti!