“dort - zkuste si ho zvážit”

Creperie Cafe Girafe
Č. 33 z 430 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Francouzská, Italská, Středoevropská, Kavárna
Možnosti stravování: Venkovní posezení
Okolí: Praha 6
Recenzováno: 8. října 2020

dnes jsem vyzvedla dort pro známé. Byl požadavek pro 13 osob. Viz info z stránky:
L 700 Kč 12–14 2300 g Ø28 cm

Ve variantě bez lepku jsme zaplatili 800. Na to mně známí volali, že dort má 1,78 kg i s krabicí, co vůbec nestačí pro jejich potřeby.
Po komunikaci s cukrárnou mě bylo oznámeno, že L a M dorty jsou stejné, rozdíl 2 cm. To je hezké, ale ono se jaksi ztratilo 0,5 kg dortu. Výmluva na bezlepkovou taky nezabere, jelikož bezlepková mouka má vyšší hmotnost nežli obyčejná.
Takže já teď vypadám jako lhář, protože si o mě známí myslí, že jsem objednala malý dort a vzala od nich 800.
Takže děkuji moc, brali jsem dorty několik krát do roka. Naposledy.

Poděkujte uživateli Karin_PRG.

Recenzováno: 26. srpna 2020

chodím sem kdykoliv je příležitost a ještě s emi nestalo, abych vybrala nedobrý zákusek. ráda sem zajdu i na na nějakou snídani, mají dobrý výběr. opravdu moc povedený podnik

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli adelkarich18.
Recenzováno: 9. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Po 12 minutovém čekání mi drzá servírka řekla, jak jsme si dovolili sami sednout a že kde sedíme je rezervace (na stole nic takového nebylo). Už nikdy více, nedoporučuji!!!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Escobar128.
cafeg2014, Vlastník v zařízení Creperie Cafe Girafe, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. srpna 2020

Dobrý den pane Matyáši, v rámci rozmanitosti naší zahrady jsme zvolili systém usazování, aby jsme měli vše pod kontolou...:-) žádáme proto hosty, aby vyčkali, rádi je usadíme a pomůžeme najít místo... pokud toto ignorujete, může se tak stát tato nepříjemná situace jak pro Vás, ale věřte, že i pro nás... z tohoto důvodu je také absence rezervačních kartiček na stole...
Děkuji za pochopení a omlouvám se čekání... 12min je opravdu hodně...

Recenzováno: 30. července 2020

Perfektní jídlo za přijatelnou cenu. Výborné limonády. Vřele doporučuji crepes. v nabídce nechybí ani výborné dorty vlastní výroby.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli martinb896.

Dobrý den p.Martine, děkuji za Vaše hodnocení...
jsem rád, že jste s našim servisem spokojený...:-)
děkuji a přeji hezké léto

Recenzováno: 15. července 2020

Výborná jídla, středomořská kuchyně, velké porce a milá obsluha. V létě příjemná zahrádka. Výborné domácí limonády, zkuste okurkovou! Jinak taky velký výběr dortů (fakt top), cider, vína, ledová káva a točená jogurtová zmrzka.

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli luckystar949.

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení...
dorty z Nasladko.cz nikdy nezklamou...:-)
budeme se těšit na Vaší další návštěvu, každý víkend na zahradě grilujeme...
hezké léto

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Creperie Cafe Girafe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Creperie Cafe Girafe? Sdílejte své zkušenosti!