“Sobotní snídaně ”

La Bottega Di Finestra
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 8. října 2017 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemné prostředí, personální pozorný a rychlý
Snídaně byla perfektní a káva úžasná. Návštěvu mohu vřele doporučit.

Poděkujte uživateli Vit S.

Recenzováno: 30. září 2017

Restaurace má dobrou atmosféru, dobré jídlo, možnost dokoupit si i pár surovin domů. Rychlá a pozorná obsluha. Ale nekoresponduje mi poměr cena/služba, bohužel. Zbytečně předraženo, ač je to centrum.

Poděkujte uživateli mdud22.
Recenzováno: 24. září 2017

Den předem jsme si rezervovali místo a to bylo dobře, protože v sobotu v poledne bylo jinak plno.
Obsluha naprosto perfektní. Jídlo, ryba se špenátem, bylo velmi dobře připravené, ale mohlo být ozvláštněné alespoň kapkou něčeho pikantnějšího nebo i jen plátkem citronu, aby celková chuť nebyla tak mdlá. Káva po jídle výborná, jinou bych tady ani nečekala. Cena jídla přes jeho nespornou kvalitu byla ale dle mého i tak dost vysoká.
Oběd nám trval 35 minut, takže ještě jednou pochvala obsluze. A to i za velmi přijemnou atmosféru.

Poděkujte uživateli vikila.
Recenzováno: 9. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tu s prateli dvakrat na kave. Pohled na vitrinku s dezerty me tady vzdy nadchne, propracovane zakusky vas ohromi nejen svou estetickou strankou! Take kava a caj nas nezklamali. Prijemne prostredi i sluzby personalu, ktere v restauraci tohoto typu ocekavate.

Poděkujte uživateli Gabriela S.
Recenzováno: 25. května 2017

Byl jsem již dvakrát a vždy bylo velmi dobré. Samozřejmě na pražské poměry trošku drazší restaurace, nicméně kvalita jídel a servisu je zase o to výše. Obsluha je velmi profesionální a vyjde hostovi téměř vždy vstříc, nabízí různé možnosti ryb či mas a proto zvyšuje pestrost menu. Dali jsme si ryby, mořskýho ďase a tuňáka, a byli jsme moc spokojeni. Prosecco či primitivo taktéž výborné, nakonec celková částka nebyla ani tak vysoká. Nicméně zážitek ze sobotní večeře byl určitě výborný!

Poděkujte uživateli Jan Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Bottega Di Finestra, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Bottega Di Finestra? Sdílejte své zkušenosti!