“Super Thai Food”

Zebra Asian noodle bar
Kuchyně: Asijská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Donáška, Venkovní posezení, Rezervace
Recenzováno: 11. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem dnes na večeři a vše co jsem objednal bylo rychle uvařeno i když byla docela plná restaurace..Obsluha perfektní..Otevřená kuchyň,tak mužete sledovat,jak vám připravují jídlo...Dezerty moc dobré.Doporučuji vřele ostatním!

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli mariofx.
Ioana_Rad, Public Relations Manager v zařízení Zebra Asian noodle bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. dubna 2019

Dear, mariofx,

Thank you for visiting us and for taking the time to share your review with us. We are happy you discover us and also to read about your great experience and we are looking forward to hearing from you soon!

Recenzováno: 10. března 2019 prostřednictvím mobilu

Od restaurace tohoto standartu bych očekával jistou prestiž a kvalitu. Bohužel kvalita nebyla tak vysoká jako cena. Nevadí mi zaplatit za dobré jídlo a dobré pití i vyšší cenu, ale očekávám odpovídající kvalitu. Jídlo bylo dobré, ale i v levnějších restauracích tohoto směru jsem dostal za poloviční cenu vyšší kvalitu. Řekl bych, že není ani na místě výmluva na ceny za oblast, ve které se restaurace nachází, protože v počtu restaurací v okolí se na tohle už dávno nehraje. No, je to škoda.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli David13S13.
Recenzováno: 26. ledna 2019

jak bylo napsáno v úvodu, o zážitkovou asijskou restauraci rozhodně nejde. retaurace se nachází na velmi rušném místě, po celý náš skupinový pobyt byl v restauraci velký pohyb a i poměrně velký hluk. Jídelní lístek s vyobrazením pokrmům odpovídá cílové skupině - nejspíše turista, rychle najíst, rychle vypadnout. Nemyslím to zle, ale jídeláky s obrázky jsou možná praktické, ale působí lacině.
Jídlo byo průměrné, cena vysoká, obsluha milá, WC čisté.
Nejspíše se již nevrátíme.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli PBK68.
Recenzováno: 22. října 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikající!!! Restauraci jsme našli díky této aplikaci a jedině doporučujeme jídlo bylo úžasné a obsluha milá a profesionální

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli F1274SAandreaz.
Ioana_Rad, Public Relations Manager v zařízení Zebra Asian noodle bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. října 2018

Dear, Andrea Z,

First of all, thank you for visiting us. Thank you as well for taking the time to share this review with us, we are delighted we've met you and hope to meet again soon!

Recenzováno: 2. října 2018 prostřednictvím mobilu

Spokojenost.
Jedna z nejlepších asijských restaurací v Praze:))) hlavně sushi a krevetové Dim Sumky!
S kamaradkama navštěvujeme pravidelně a jsme více než spokojené:)

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Laura77707.
Ioana_Rad, Public Relations Manager v zařízení Zebra Asian noodle bar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. října 2018

Dear, Natalie S,

We are so delighted to read you love Zebra and you visit us often, thank you for your fidelity! Looking forward to your next visit!

Zebra Asian Prague

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zebra Asian noodle bar, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Zebra Asian noodle bar? Sdílejte své zkušenosti!