“Super”

Kuchyně: Asijská, Vietnamská
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 27. listopadu 2016

Skvělý výběr vegetariánských jídel (obzvlášť když Váš partner je vegetarián a vy masožravec) stejně jako výber jídel masových, což je pro mě obrovské plus. Vzadu maj i vypsané alergeny, já s obsluhou problém neměla, milí, velmi ochotný, češtinu ovládají skvěle. Pho mají čisté, nabízejí k němu extra bylinky, ale řekněte si o nakládaný česnek :) Doporučuji jídlo č.92 Thit ba chi, vietnamská tradiční klasika, kterou jentak někde nenabízejí! Dezertů moc nemají, zato jsem vyzkoušela oba - smažený banán pro milovníky sladkého, ale za mě vyhrává na plné čáře smažený ananas. Nejlepší tečka za jídlem!

Datum návštěvy: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli krokrura.

Recenzováno: 17. října 2016

Šla jsem záměrně do Miss Saigon ochutnat tuto dobrotu a bohužel jsem byla velice zklamaná. Při objednávání BÁNH XEO mi bylo řečeno, že příprava palačinky bude trvat dlouho, cca 20 min. Odpověděla jsem, že mi to nevadí, ráda si počkám. Proto jsem byla překvapená, když jsem palačinku měla do sedmi minut na stole. První šok nastal, když jsem hledala čerstvé bylinky. Kde jsou ? Nejsou !!! Druhý šok byl v chuti a konzistenci samotné palačinky. Křupavá ? Z rýže ? Ani jedno. Tak mastné a nedobré "těstíčko" už jsem dlouho nejedla. Bylo to opravdu velké zklamání.
Abych ale pouze nehanila, před palačinkou jsem měla polévku TOM YAM KUNG, a ta byla moc dobrá.

Datum návštěvy: říjen 2016
1  Poděkujte uživateli janasafarova2016.
Recenzováno: 22. ledna 2016 prostřednictvím mobilu

Naše skupina čtyř chtěla ochutnat to nejlepší z vietnamské kuchyně. Je třeba upřesnit, že připravená nabídka jídla vycházela z typického jídelníčku severního Vietnamu se všemi ingrediencemi, postupně vkládanými do kotlíku s vroucí vodou. Maso, krevety, ryby a spousta zeleniny kromě chutného pokrmu daly i chutnou polévku doplněnou rýžovými nudlemi. Jídlo bylo chutné i zajímavé.

Datum návštěvy: leden 2016
Poděkujte uživateli chvosta.
Recenzováno: 22. listopadu 2015

Slušné jídlo za slušnou cenu. Chybějící menu s alergeny by nevadilo, pokud by obsluha vládla dostatečnou znalostí českého jazyka.

Datum návštěvy: listopad 2015
Poděkujte uživateli sasamjak.
Recenzováno: 22. listopadu 2014 prostřednictvím mobilu

Restaurace byla pocas nase navstevy plna, ma prijemne prostredi, obsluha byla moc mila,ale ceka se hodne dlouho na jidlo, vyber je docela velkej, maji vyborne polevky, doporucuju ochutnat i predjidlo , nam naozaj moc chutnalo. Neprisla nam tahle restaurace jako ty ostatne ktere jsou na kazdem rohu v Praze.

Poděkujte uživateli Niki T.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Miss Saigon, si také prohlíželi

Už jste navštívili Miss Saigon? Sdílejte své zkušenosti!