“Vyborna vecere”

Pohostinec Monarch
Kuchyně: Evropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Monarch Wine & Tapas Bar is located in historic centre of Prague. A relaxed and warm atmosphere to set up your mood for comfortable cosy dining. An authentic Spanish tapas tastefully paired with wines great for a casual evening with friends or family. We also offer complete catering service, collective cooking with our chef and the possibility to organize your event in a unique atmosphere of our place with individual service.
Recenzováno: 30. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme nadseni. Skvela a vsimava obsluha, uzasne jidlo, prijemna atmosfera, veliky vyber vin. Vse na jednicku, navstevu urcite zopakujeme.

Poděkujte uživateli Michaela T.
Dragan B, Manažer v zařízení Pohostinec Monarch, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. května 2018

jménem celého našeho týmu děkujeme za milá slova.

Recenzováno: 12. března 2018

V Monarchu se mi líbí pozorná a profesionální obsluha, která hledí na každý detail. Prostředí je příjemné, odpočinkové, stres a shon zůstávají za zavřenými dveřmi na ulici. Vždy jsou mi doporučena skvělá vína. Nabízejí také několik druhů drinků, případně Vám namíchají jiný dle Vaší chuti. Vybírám si z menších jídel a pokrmů a jsem vždy maximálně spokojená kvalitou jídel i chutí.

Poděkujte uživateli BedBike.
Dragan B, Manažer v zařízení Pohostinec Monarch, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. dubna 2018

děkujeme za milou recenzi a těšíme se na další návštěvu!

Recenzováno: 3. března 2018 prostřednictvím mobilu

Design prostredi vypada libive z ulice. Uvnitr je prilis presviceno a mate pocit ze sedite pred fotografem. Jidlo je slabsi prumer. Nebudeme jiz opakovat.

Poděkujte uživateli dobrý k.
Recenzováno: 23. února 2018

Výborná paštika z husích jater, skvělá svíčková, na závěr lahodná krupičná kaše a jako úplná tečka velmi dobrý jahodový sorbet. Příjemné prostředí a všímavá obsluha. Naše první návštěva tedy dopadla na výbornou, rádi se sem někdy opět zastavíme.

Poděkujte uživateli Burdovi.
Karel B, Manažer v zařízení Pohostinec Monarch, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. března 2018

jsme rádi, že se vám u nás líbilo a těšíme se zase brzo na viděnou!

Recenzováno: 20. února 2018

Děkujeme za příjemný večer v Monarchu. Profi přístup personálu, příjemné prostředí, jídlo velmi, velmi chutné. Co víc si přát:) Skvělé završení dne, mockrát děkujeme!

Poděkujte uživateli Eva N.

děkujeme za milá slova doufáme že se s vámi zase brzo uvidíme.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pohostinec Monarch, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pohostinec Monarch? Sdílejte své zkušenosti!