“Skvělý steak”

Pohostinec Monarch
Kuchyně: Evropská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Popis: Monarch Wine & Tapas Bar is located in historic centre of Prague. A relaxed and warm atmosphere to set up your mood for comfortable cosy dining. An authentic Spanish tapas tastefully paired with wines great for a casual evening with friends or family. We also offer complete catering service, collective cooking with our chef and the possibility to organize your event in a unique atmosphere of our place with individual service.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

S partnerem jsme zde byli na večeři a odešli naprosto nadšení. Prostory restaurace jsou krásně a decentně zařízené. Pozorný číšník nám nejdřív nenuceně doporučil jaké a jak připravené maso si máme dát a následně krásně spároval s vínem, které vše nádherně doplnilo. Za nás vše na výbornou!

Poděkujte uživateli lpatkova82.
Mobile764591, Manažer v zařízení Pohostinec Monarch, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Moc děkujeme za milou recenzi a budeme se těšit na příští shledání.

Recenzováno: 18. září 2018

Byl jsem zde na pracovní schůzce, telecí řízek luxusní a krupicová pěna mě odrovnala, byla vynikající! Velice příjemné jsou pohodlné židle, což se ne všude vidí. Personál příjemný, domácí limonáda taktéž. Nevýhodou u posezení u okna bylo zvýšené teplo kolem poledne. Za sebe mohu doporučit jak na pracovní schůzku, tak i na večerní posezení.

Poděkujte uživateli TravelSpotCZ.
Mobile764591, Manažer v zařízení Pohostinec Monarch, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 4 týdny

Moc děkujeme za milá slova a zároveň nás těší, že jste si pochutnal. Těšíme se brzy na viděnou!

Recenzováno: 26. července 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navštívila za účelem pracovní schůzky a byla jsem nadšená. Krásný a stylový interiér a moc dobré polední menu. Ceny jsou maličko vyšší, stejně tak ale i kvalita celé restaurace. Rozhodně bych se nebála vzít sem obchodního partnera, ale zároveň do restaurace ráda zajdu na večeři s přáteli.
Doporučuji ochutnat krupicovou pěnu jako dezert!

Poděkujte uživateli terezaschne.
Karel B, Manažer v zařízení Pohostinec Monarch, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. srpna 2018

Děkujeme za milá slova a těšíme se na další návštěvu.

Recenzováno: 10. července 2018

Dobry den, dekuji mockrat za vasi peci a obsluhu v dobe kdy jsme byli u vas na veceri. Jidlo bylo fantasticke, obsluha profesionalni. Urcite se vratime a doporucujeme vsem.

Poděkujte uživateli Lubor N.
Karel B, Manažer v zařízení Pohostinec Monarch, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2018

Dobrý den, Lubore,

děkujeme mnohokrát za vlídná slova a těšíme se na další milou návštěvu!

Recenzováno: 21. června 2018 prostřednictvím mobilu

Bohužel nemohu hodnotit plným počtem, ač velice nerad, protože si to tento podnik jinak zaslouží. Celkem pravidelně se zastavím na oběd, sem tam na večeři a jsem nadmíru spokojen. Perfektní jídlo a fajn obsluha. Pokud bude ovšem vedro do restaurace nepůjdu s radostí a pravděpodobně tam nepůjdu vůbec. Uvnitř je v poledne řekl bych až nesnesitelné vedro a člověk si oběd ani nemůže vychutnat. Podnik tohoto typu a této cenové kategorie by zasloužil kvalitní vzduchotechniku s klimatizací a nižší teplotu než 30 stupňů. No možná chtějí zvýšit vytoč velice dobrého Plzeňského piva :-)
Za vedro uvnitř podniku velké mínus.
Za zbytek velké plus. Rozhodně doporučuji ochutnat místní speciality i polední menu.

Poděkujte uživateli J0891K.
Karel B, Manažer v zařízení Pohostinec Monarch, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. června 2018

děkujeme za pozitivní recenzi i za lehce kritický feedback, klimatizaci u nás máme, bohužel je teď několik dní mimo provoz kvůli poruše, ale doufáme, že během několika dní tenhle nedostatek napravíme, protože máte samozřejmě naprostou pravdu.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pohostinec Monarch, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pohostinec Monarch? Sdílejte své zkušenosti!