“Chutná večeře v příjemném prostředí”
Recenze Altány Kampa

Altány Kampa
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Tato nově zrekonstruovaná restaurace se nachází v srdci Prahy a to na nádherném místě u pražského ostrova Kampa. Hosté tak mohou ocenit i romantický výhled na Čertovku a park Kampa. Nabízíme široký výběr českých i mezinárodních pokrmů a vybraných italských či moravských vín. Jedinečné chvíle je možné strávit na terase nebo přímo v restauraci. Altány Kampa je svými prostory a lokací ideální pro svatby, firemní večírky, oslavy, semináře, společenské akce nebo skupiny turistů. Naše restaurace se nachází na krásném místě v centru Prahy. Je vzdálena 300m od Karlova mostu a 250 m od lanové dráhy na Petřín. Altány Kampa disponuje rozmanitou nabídkou české kuchyně i oblíbených mezinárodních pokrmů. Klademe důraz na kvalitu surovin a pečlivou přípravu jídel pro dosažení jedinečného gastronomického zážitku. Naše nabídka je obměňována na základě sezónnosti a dostupnosti čerstvých surovin. U nás budou spokojeni jak milovníci kvalitního vína, tak českého piva. Výhodou je pro hosty zdarma vyhrazené parkování přímo u restaurace.
Recenzováno: 18. ledna 2018

Před vánoci jsem zavítala s manželem na brzkou večeři po procházce parkem Kampa. Prostředí je velice příjemné a hlavně klidné. Jídlo jako vždy vynikající včetně dezertu a kávy v závěru. Opět mohu jen chválit. Výhodou je pět parkovacích míst přímo u restaurace. Zaparkujte a řekněte si obsluze o parkovací lístek - parkování v centru je k nezaplacení. Ale výhodou je i tramvajové spojení s krátkou procházkou historickou částí Prahy.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Olga N.

Recenzováno: 8. října 2017

Restaurace je na velmi pěkném místě v centru historické Prahy. Pešky dojdete z centra nebo můžete přímo u restaurace zaparkovat. Spojení je možné i tramvají a krátkou procházkou. Tabule pro pozdější rodinný oběd - oslavu byl připraven včetně místa pro kočárek. Obluha byla příjemná a jídlo velmi chutné. Mají zde i velmi širokou nabídku nápojů. Vázy na květiny po příchodu ihned nabídnuty. Doporučit můžeme Kuřecí prso s hříbkama, Vepřovou panenku se špeclemi i Hovězí flank steak. Stejně tak kávu z dezertem (jablečný závin a tiramisu). Restauraci jsem zvolila, protože jsem zde byla 2x před tím na večeři s manželem a vždy spokojená. Nádherné posezení venku v případě krásného počasí. Můžete se při procházce Prahou (nedaleko je Petřín i Karlům most, Kampa...) stavit jen na kávu s dezertem.

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli Olga N.
Recenzováno: 2. září 2017

Altány Kampa mají skvělou polohu přímo na Kampě, takže příjemné prostředí je zaručeno. Restaurace je poměrně dost velká, a v době naší návštěvy také relativně prázdná, což mi trochu vadilo. Obsluha byla nicméně moc milá a pozorná. Jídlo musím také pochválit - steak byl křehký a chuťově výborný, stejně jako výborná hříbková omáčka. Bohužel dezert - Crème brûlée - nebyl nic moc. Ceny rozhodně vysoké. Bya to příjemná návštěva, ale ničím neuchvátila.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Kate007Kate.
Recenzováno: 23. srpna 2016

Tak to restaurace má standartně velmi dobrou úroveň jídlo, je velmi chutné prostředí čisté, na krásném klidném místě v centru staré Prahy a obsluha příjemná. Občas zde můžete narazit na skupinku velmi hlučných turistů. V tomto případě doporučuji odejít a vrátit se v klidnějších časech. Rádi se sem vracíme, ceny jsou na centru Prahy slušné.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli andreamM2062UY.
Recenzováno: 2. srpna 2016

V restauraci jsem měli rodinný sraz (přes 30 osob), akce s obědem a večeří, prostředí restaurace a její umístění pěkné.
Personál byl velice nepříjemný, neochotný, vše byl problém.

Datum návštěvy: červenec 2016
Poděkujte uživateli 55Mir.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Altány Kampa, si také prohlíželi

Už jste navštívili Altány Kampa? Sdílejte své zkušenosti!