“Prostor vhodný pro větší akce”

Občanská Plovárna
Kuchyně: Evropská, Česká, Thajská
Vhodné pro: Pěkný výhled, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 18. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde už na druhé velké akci - vždy tak 200 lidí. Zvládají to skvěle. Hudba hraje v klubu, občerstvení v restauraci, doplňování rautu plynulé, nikde žádná tlačenice. Jídlo výborné, personál ochotný a přátelský. Výborné!

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli jindrichr.

Recenzováno: 17. srpna 2018

Naše první návštěva. Obsluhující přátelští, jejich chování bylo vstřícné a slušné. S pokrmy jsme byli spokojeni a pochutnali jsme si. Prostředí bylo příjemné, cítili jsme se pohodlně.Strávili jsme zde pěkný večer - děkujeme.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli 928marketak.
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Drahe, pomala obsluha a jeste si TA stezuje, ze jsem to napsal ve vice jazycich. Proc??? Myslel jsem, ze to ke dobre informovat o skutecnem stavu... Sam jsem Bagpacker a TA pouzivam.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Marek Š.
Recenzováno: 6. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Zbytečně drahá restaurace za neodpovídajici kvalitu. Předražené a velmi hnusné pivo. Jediná výhoda je asi lokalita

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli kohy334.
Recenzováno: 21. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Tato restaurace di hraje na luxusní podnik, ale neurvalé chování obsluhy odpovídá spíše levné putice. Jídlo sice dobré, ale to zdaleka nestačí.

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli LoveTravel741842.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Občanská Plovárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Občanská Plovárna? Sdílejte své zkušenosti!