“Příjemné prostředí a dobré jídlo”

Občanská Plovárna
Kuchyně: Evropská, Česká, Thajská
Vhodné pro: Místní kuchyně, Pěkný výhled
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Venkovní posezení, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Byl jsem poprvé v Občanské plovárně a je zde krásná rekonstrukce restaurace s velmi krásné a pohodové prostředí. Jídlo bylo opravdu perfektní a personál velmi pozorný a rychlý. Celková pohoda v centru Prahy.

Poděkujte uživateli koudela.

Recenzováno: 3. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Vcera jsme navstili restauraci po dlouho rekonstrukci, ktera je urcite zdarila. Nemam sice porovnani jak vypadala resturace predtim, ale dnes vyoada moc pekne i s hezkym vyhledem ze zahradky na Vltavu.
Patek vecer, resturace uplne prazdna, pricitam to faktu, ze je po rekonstrukci otevrene par dni.
Obsluhujici slecna byla příjemná a moc ochotna.
Jidlo, vyborna cibulova polevka, doporucuji, jen by mohla byt trosku tekutejsi.
Bohuzel nasledujici chod steak entrecote, jsme objednali medium rare a medium, bohutel dostali well done. Reklamovano u obsluhy a nabidnuta bud vymena nebo dezert na ucet podniku. Bohuzel v podniku tohoto typu by se dle meho nic takoveho stavat nemelo. To nam trochu pokazilo vecer, i kdyz steak chutove dobry, takze jsme nevraceli. Dezerty coko dort a smazene skubanky prumer.
Bohuzel za cely vecer jsme nedostali ubrousky.
Vyzkouseno a neni duvod se tam vracet.

Poděkujte uživateli Tourist08921765694.
Recenzováno: 18. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde už na druhé velké akci - vždy tak 200 lidí. Zvládají to skvěle. Hudba hraje v klubu, občerstvení v restauraci, doplňování rautu plynulé, nikde žádná tlačenice. Jídlo výborné, personál ochotný a přátelský. Výborné!

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli jindrichr.
Recenzováno: 17. srpna 2018

Naše první návštěva. Obsluhující přátelští, jejich chování bylo vstřícné a slušné. S pokrmy jsme byli spokojeni a pochutnali jsme si. Prostředí bylo příjemné, cítili jsme se pohodlně.Strávili jsme zde pěkný večer - děkujeme.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli 928marketak.
Recenzováno: 10. července 2018 prostřednictvím mobilu

Drahe, pomala obsluha a jeste si TA stezuje, ze jsem to napsal ve vice jazycich. Proc??? Myslel jsem, ze to ke dobre informovat o skutecnem stavu... Sam jsem Bagpacker a TA pouzivam.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli Marek Š.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Občanská Plovárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Občanská Plovárna? Sdílejte své zkušenosti!