“Vecere s prateli”

Potrefena husa Albertov
Kuchyně: Evropská, Česká, Gril, Výčep s pivovarem
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Donáška, Rezervace
Popis: Restaurace Potrefená husa Albertov se nachází blízko Karlova náměstí, pár kroků od Botanické zahrady a přímo u zastávky tramvaje. Podnik nabízí tradiční české i mezinárodní speciality ovlivněné moderními trendy v gastronomii, jejichž přípravu můžete sledovat v otevřené kuchyni. Nabídka osmi druhů čepovaných a dobře ošetřovaných piv z portfolia pivovaru Staropramen, dále vybraných vín a destilátů a v neposlední řadě skvěle připravených koktejlů.
Recenzováno: 22. prosince 2017

Restauraci nevstevuji pravidelne, ale tentokrat to teda stalo za to. Opet se vratim k moji oblibene huse na verandach a tady uz vickrat nepachnu !!! Dal jsem si moje oblibene zebirka, coz byla klasicky 4 obdelnikove kusy masa na kostich. Prvni dve byla ok, ale druhe dve nepozivatelne. Servirka se prisla zeptat, jestli je vse v poradku, nacez jsem ji odvetil, ze se druha pulka jidla neda pozrit. Dostal jsem odpoved, ze ji to mrzi a hotovo. Musel jsem ji vynucene oznamit, ze teda jako nejsem spokojeny s jeji odpovedi, ze ji to mrzi, kdyz jidlo skoro za 300 a pulka z toho byla jako pneumatika od auta. Na moji reakci odesla a rekla, ze uvidi co se s tim da delat. Po chvilce svetoborne prisla a tvarila se jako by mi chtela oznamit, ze jsem vyhral milion v loterii. Prisla mi rict, ze kuchar uznal chybu a ze se teda se omlouva a jako omluvu mi posila kafe :)))) Tak tim me uplne rozsekala na maderu. Kava v nakupu stoji 4-8 korun porce, ale to je nepodstatne, protoze ja ji rekl, ze kavy jsem mel v praci dve a tady jem se prisel naveceret, takze uchlacholeni toho, ze jidlo za 280,- czk je spatne a ona si dovoli mi prijit nabizet jako omluvu kafe, je vicemene nasobeni nastvanosti hosta a u me to presne takovou reakci vyvolalo. kdyz jsem ji poslal slusne do haje, tak odesla a po 10 minutach mi donesla jeden kousek zebirek, ktery byl chutove strasne planej, ale maso uz bylo aspon pozivatelne, kuchtitk asi neco narychlo uzdouchnul. Slecna i presto vsechno dostala dysko 300 korun, protoze si myslim, ze to nebyla chyba te mlade nezkusene cisnice, ale paradoxne extremne spatneho a nezkuseneho vedeni neboli konkretniho manazera na smene, ktery posilal statecne k hostum mladou nezkusenou servirku s debilnim rozhodnutim, namisto toho aby tam sam jako sef dosel a s hosty to poresil. Do husy jsem chodil pravidelne 1 - 2 rocne ke konci roku, kdyz prisjela cela moje rodina z Australie a utrata byla vzdy kolem 15 000,- czk S timto je samozrejme konec a zajdem si nekam jinam. Jo jeste jsem si objednal sklenici cerveneho nepitelneho vina a k tomu jsem poprosil o vodu z kohoutku, jkterou jsem musel zapltit. Tohle se dava k utrate hostum, kteri prijdou z ulice a daji si jenom vodu z kohoutku, to je jasne to chapu, ale hostum, kteri meli, jako my utratu 4000,- czk uctovat kohoutkovou vodu, tak to je teda zlodejina prvniho stupne !!!

Poděkujte uživateli Vik311.
FBGROUP, Manažer v zařízení Potrefena husa Albertov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2018

Vážíme si každého hosta, který přijde do naší restaurace a pro všechny chceme ten nejlepší servis. Je nám samozřejmě líto, že nebylo vše vyřešeno na místě k Vaší spokojenosti. Veškeré připomínky hostů řešíme individuálně na místě. V tomto případě došlo pravděpodobně ke komunikačnímu šumu.
Za což se omlouváme.
Věříme, že i přes tuto zkušenost si k nám opět najdete cestu a přesvědčíte se o naší kvalitě.
Kolektiv PH

Recenzováno: 13. listopadu 2017

Návštěva 13. 11. Velmi příjemné prostředí, výborné svatomartinské speciality. Husička byla obzvláště vypečená :) Paštika s foie gras super. Obsluha byla TOP. Velmi příjemná servírka, černovlasá, menšího vzrůstu (bohužel jsem si nezapamatoval jméno)... Zaslouží si velkou pochvalu.

• Atmosféra
Poděkujte uživateli JZCZ.
Recenzováno: 26. června 2017 prostřednictvím mobilu

V poterefene huse na albertove jsme se segrou po rusnem ranu chtely v klidu nasnidat. Obsluhujici nam doporucil menu. A obe dve menu byla vyborna. Ja jsem si dala prazsky special a segra fitness. A vse bylo vyborne. Ovoce a chleba cerstvy. Zahrnut napoj a kava ci caj. Daly jsme si pomerancivy fresh a bylo to vyborne a osvezujici. Doporucuji pro dalsi navstevy.

Poděkujte uživateli Zuzana Č.
FBGROUP, Manažer v zařízení Potrefena husa Albertov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. července 2017

Děkujeme za Vaši návštěvu naší restaurace. Jsme vděčni za každého spokojeného hosta.
Věříme, že při Vaší další návštěvě budete opět spokojeni.
Těšíme se na Vás.
Kolektiv Potrefené husy

Recenzováno: 25. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Jídlo je velmi dobré, nicméně pro placení kartou obsluha hlasi, že spropitné lze dát jen hotově...napadneji si o to již říct nelze.

Poděkujte uživateli Michaela D.
FBGROUP, Manažer v zařízení Potrefena husa Albertov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. února 2017

Děkujeme za Vaši návštěvu.
Spropitné je součástí ohodnocení servisu. Obsluha tím získává zpětnou vazbu o kvalitě svých služeb.
Děkujeme za Vaši připomínku a budeme se na Vás opět těšit.
Kolektiv PH Albertov

Recenzováno: 21. prosince 2016

Prijemna restaurace s milym personalem a velmi dobrym jidlem, obsluha poradi s vyberem. Jidlo chutne a neni zadny problem pro kuchyn upravit jidlo dle specialni objednavky. Tesim se, ze do Potrefene Husy zavitam i na snidani. Doporucuji.

Poděkujte uživateli Alena P.
FBGROUP, Manažer v zařízení Potrefena husa Albertov, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. prosince 2016

Děkujeme za Vaši návštěvu. Snažíme se všem hostům vyhovět dle jejich přání.
Těšíme se na Vaši další návštěvu.
Kolektiv PH Albertov

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Potrefena husa Albertov, si také prohlíželi

Už jste navštívili Potrefena husa Albertov? Sdílejte své zkušenosti!