“Příjemný prostor, skvělé snídaně.”

Restaurant Café B.Braun
Č. 1 159 z 6 136 Restaurace v Praze
Kuchyně: Francouzská, Italská, Česká, Kavárna
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Obědy, Snídaně, Večeře, Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 22. května 2018

Do Café B.Braun chodíme vcelku pravidelně na pracovní snídaně i soukromé obědy a vždy jsme spokojeni. Dobrá káva, chutné snídaně, milá obsluha. Ocenila bych pouze pestřejším menu přes oběd.

Poděkujte uživateli Adéla Z.

Recenzováno: 13. července 2017 prostřednictvím mobilu

Toho dne byla v nabídce čočková polévka. Jelikož konzumaci luštěnin zanedbávám, neodolal jsem a polévku si objednal. Řeknu Vám, nikdy více! Polévka nebyla úplně teplá a párek v ní byl doslova odporný. Na použití kvalitních surovin se ve zdejší kuchyňi asi moc nedbá.
Škoda.

Poděkujte uživateli JakubKubesh.
Recenzováno: 13. května 2017

Kavarna je velmi hezky zarizena, to rozhodne. Kava je dobra, bezinkova limonada take nebyla spatna, i kdyz nicim vyjimecna... Kvuli cemu mam ale z navstevy rozporuplny pocit, je obsluha. Cisnik byl zprvu takovy rozpustily, to nas pobavilo. Pote, co ale v prubehu navstevy poucoval manzela o tom, ze zena nema sedet zady do mistnosti (ackoliv jsem si to misto sama vybrala), ze od sebe sedime prilis daleko... To uz nam tak prijemne nebylo.

Poděkujte uživateli radkaaa1.
Recenzováno: 22. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Krásné a umelecky atraktivní prostředí, moc milá obsluha, chutné jídlo. Můžu všem jen doporučit. Děkuju Vám.

Poděkujte uživateli Tibor H.
Recenzováno: 3. května 2016

Dnes jsme byli na obědovém menu v restauraci Cafe B. Braun, bohužel přítelkyně dostala nedopočené kuře - u kosti bylo maso zřetelně nedopečené - červené. Jídlo jsme se tedy rozhodli vrátit (slušně). Reakce obsluhujícího personálu nám nicméně vyrazila dech, postupně se chodili vyptávat proč jsem vrátila jídlo. Nakonec se mě dostalo odpovědi, že jídlo bylo v pořádku a že byla moje stížnost neoprávněná. Dále jsme se s nimi už nehádali a zaplatili ... Nicméně restauraci s tímto přístupem již nikdy nenavštívíme.

2  Poděkujte uživateli Zdenek222.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Café B.Braun, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurant Café B.Braun? Sdílejte své zkušenosti!