“Necekane dobre Bun Bo Nam Bo”
Recenze Remember

Remember
Kuchyně: Evropská, Česká, Vietnamská
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 8. srpna 2018

Pred lety jsme parkrat vyzkouseli s kolegy a nemeli jsme potrebu se vracet, ale od te doby se nejspis leccos zmenilo. Jednak muj vztah k Vietnamske kuchyni a pak asi zejmena kuchar v teto restauraci. Objednane Bun Bo Nam Bo patrilo k tem nejlepsim pokrmum z Vietnamske kuchyne, jaky jsem za posledni dobu vyzkousel. Velka porce, spousta cerstve zeleniny, rychla obsluha a chutove perfektni. Urcite se zase vratim a vyzkousim i dalsi jidla jako Bun Cha.

Poděkujte uživateli Karel S.

Recenzováno: 23. července 2018

Rychla odpolední obědoveča, Pho Bo nikdy nezklame. Milé prostředí, fajn obsluha. Pho Bo s citronem a chili, čerstvý koriandr, malé zklamání, nudle byly slepené, jak někde v misce stály a čekaly..., docela dost masa, jen více prorostlé, chuťově dobrá. Ale úplně nej, nej Pho Bo mají v Ostravě v bistru Moss.

Poděkujte uživateli Ilona C.
Recenzováno: 19. července 2018 prostřednictvím mobilu

V restauraci objednávám z práce přes telefon, do 10 minut mají vždy hotovo. Jídla jsou bohatá, spousta masa a velké porce. Obsluha milá, vždy vyhověli se speciálními požadavky. Doporučuji

Poděkujte uživateli Claudiina A.
Recenzováno: 2. července 2018 prostřednictvím mobilu

Útulná restaurace s průměrným servisem ale velice lahodnou kuchyní. Veškeré ingredience jsou dobře dochucené. Servis je bohužel průměrný (možná kulturní rozdíly) nicméně nic coby neodpovídalo dané cenové skupině. Restaurace nabízí jak veg. tak non-veg. jídla. Za mě mohu určitě doporučit.

Poděkujte uživateli Jiri S.
Recenzováno: 19. května 2018

V Biskupské ulici, podnik s levným stravováním dobře známe. Někdy je obsluha lepší, jindy horší, ael jídlo je většinou vždy OK

Poděkujte uživateli smichovsud.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Remember, si také prohlíželi

Už jste navštívili Remember? Sdílejte své zkušenosti!