“Výborné jídlo”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 4. ledna 2020

Trochu stísněné prostory, ale jinak moc dobré jídlo a milá obsluha. Ze všech stran jsem slýchala samou chválu a jsem ráda, že jsem se sama přesvědčila o kvalitě zdejších pokrmů. Také mohu jen doporučit. :)

Poděkujte uživateli 667katep.

Recenzováno: 3. listopadu 2019

Podnik vhodný pro rychlý oběd, pravda, okolo poledne je zde přestože kromě dvou přízemních místností je možnost i v patře a znalí vědí, že i ve sklepě - polední jídla v neskutečném množství a velmi chutná za opravdu lidovou cenu (něco málo přes stovku). Přitom je možno si i zadat rezervaci a dát si několik chodů - tedy pokud jste velcí jedlíci

Poděkujte uživateli karel1954.
Recenzováno: 8. srpna 2019

Zatím nejlepší Bun bo nam Bo jaké jsem zatím měla. Rovněž mohu doporučit letní závitky. Do restaurace se na tyto 2 pokrmy pravidelně vracíme. Polévka Pho nás příliš nenadchla. Výběr nemají široký, ale vybere si každý. Doporučuji navštívit :-)

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Marie_Praha92.
Recenzováno: 27. března 2019

V této restauraci u mě vede rozhodně Bun Bo Nam Bo, ale i ostatní jídla jsou moc dobrá (závitky, kachna..). Líbí se mi útulné posezení nahoře. Personál milý.
Pokud mám chuť na asijskou kuchyni Remember je jedna z prvních voleb. Doporučuji!

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli nikcys.
Recenzováno: 1. března 2019 prostřednictvím mobilu

Za me nejlepsi pho v Praze!! Nikde jsem nejedla zatim lepsi! Vsem pratelum, kterym jsem toto misto a pho doporucila byli nadseni, Mohu jedine Doporucit.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Sicario183.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Remember, si také prohlíželi

Už jste navštívili Remember? Sdílejte své zkušenosti!