“Vynikajici obed a posezeni”

Bella Vida Café
Č. 18 z 430 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Středoevropská, Kavárna
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 24. května 2019

Opet jsem zavitala do teto restaurace na obed. Obsluha mila, vsimava, vstricna. Jidlo cerstve, chutne. Dala jsem si noky se sunkou a susenymi rajcaty- nemelo to chybu. Mrkvovy dort byl nejlepsi, co jsem v CR jedla. Mohu tuto restauraci doporucit i pro zajimavou atmosferu.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Marcela12.

Recenzováno: 4. dubna 2019

Tohle je má srdcová záležitost! Od jídla, přes obsluhu, ceny až po interiér a lokaci je vše absolutně dokonalé.
Dlouho jsem toto místo míjela, neboť jsem si asi jako spousta dalších mylně myslela, že se jedná jen o další turistickou kavárnu u Kampy.
Jsem ráda, že jsem se jednou sama vyvedla z omylu a od té doby sem zajdu jak jen to jde a ani návštěva s pejsky nevadí.
Potřebujete-li se setkat na pracovní schůzku nebo jen mít klid na svůj "homeoffice" rozhodně je Bella Vida také super volbou - obsluha Vás nechá v klidu pracovat.
Snídaně - jejich francouzský toust je nejlepší z celé Prahy!
Obědy - porce tak akorát, jídlá vlastně jednoduchá ale chuťově krásně vyladěná
Předkrm - paštika z uzených makrel je něco co by rozhodně nemělo uniknout Vaší pozornosti
Káva - ani jednou se mi nestalo, aby mi tady káva nechutnala a že je z čeho vybírat!
Prostě a jednoduše dokud budu v Praze, budu stálým hostem :)

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli mishdish.
Recenzováno: 3. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná kavárna na břehu Vltavy s výhledem na Karlův Most. Jídlo velmi chutné. Obsluha fantastická. Bohužel káva nepovedená. Při příští procházce se určitě zastavíme znova. A snad to bude za 5*

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli 864tom_t.
Recenzováno: 27. února 2019 prostřednictvím mobilu

Kavárna se skvělou atmosférou a velmi milou obsluhou. Pro jejich snídaně se na místo vracím pravidelně a jako bonus výborná káva.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Pavlazicho.
Recenzováno: 27. května 2018 prostřednictvím mobilu

Krásné prostory uvnitř a nebo venku na "zahradce" u Vltavy. Milá obsluha a výborné káva. A nejen káva.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli milanb550.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bella Vida Café, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bella Vida Café? Sdílejte své zkušenosti!