TripAdvisor

Kuchyně: Asijská
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 16. září 2019

Výborné jídlo, naprosto neprofesionální, drzý personál. Bohužel hřeší na lokalitu a na aktuální stav pracovní síly na trhu.

Jen krátce z dnešní návštěvy - vedvou jsme si dali oběd s nealko pitím za 496,- Kč s tím, že jsme si chtěli doobjednat kávu a sklenici kohoutkové vody. U jídla nás obsluhoval velmi milý mladý muž, na kávu a placení následně přišel jiný - hubený vysoký a zarostlý. Na mužovu žádost o sklednici vody odvětil - tu Vám nedám. Pokusili jsme se znovu požádat pouze o sklenici vody ke kávě, tento pán ale již zády k nám odvětil - "Jsem Vám řekl, že Vám ji nedám". Na naši žádost o zavolání vedoucího směny se nám dostalo odpovědi - není tady, mlčení od barmana. Nedala jsem se, dotázala jsem se na jméno onoho obsluhujícího a odpověď zněla - "Nevím, neznám, jsem tu na brigádě" a na opětovnou žádost o sdělení, kdo je vedoucí, odpověď "no on" - myšleno ten, o kom brigádník nevěděl ani jeho jméno. Uvedené následně bylo diskutováno s panem Jakubem - zřejmě provozním, kterého nám zavolal jiný z číšníků. Ten se samozřejmě za své lidi omluvil. Uvedené chování považujeme za naprosto neakceptovatelné. Domnívám se, že ani v době nedostatku kvalitního personálu na trhu není možné, aby zákazníci platící za 2 jídla a pití 500,- kč měli tyto zážitky. S pozdravem, Markéta Němcová

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Tommartom.

Recenzováno: 19. srpna 2019

Thajská restaurace v centru, jídlo vždy vynikající - navštívila jsem několikrát a nezklamali ani jednou (sushi jsem nejedla, to nevím). Obsluha v pohodě, vždy ochotná a milá. Ceny trochu vyšší, ale za toto lahodné jídlo odpovídající.

Poděkujte uživateli Alena K.
Recenzováno: 22. července 2019

Pestrá a nápaditá nabídka, ze které si určitě každý vybere. Obsluha rychlá, milá, jídlo bylo rychle přinesené a chuťově výborné. Cenově vyšší, ale kvalitativně to odpovídá. Jako bonus vás čeká krásný interiér.

Poděkujte uživateli nebudvorvan.
Recenzováno: 7. července 2019

Abychom danou situaci uvedli na pravou miru. Do restaurace prisli 2 slecny a objednali si jidlo a posadili se na zahradku. Po chvilce se ke se stolu posadila zrejme babicka s vnuckou ktere bylo mezi 5-6-ti lety urcite( tudiz to neni miminko jak pani ve sve recenzi pise) pote co jim ve vedlejsi italske restauraci bylo sdeleni, ze nemohou na jejich zahradce konzumovat jidlo a piti zakoupene ve vedlejsim fast foodu (pizza a pomerancovy dzus v platove lahvi). To same jim bylo receno i u nas ve zneni: DOBRY DEN, JA SE OMLOUVAM ALE BOHUZEL V NASI RESTAURACI (asijska) NEMUZETE KONZUMOVAT JIDLO ANI PITI ZAKOUPENE VE VEDLEJSIM FAST FOODU (pizza). Na to bylo odpovezeno: ALE ONA TOHLE NEJI. Nasledovala odpoved: bohuzel ani tak neni mozne si do restaurace nosit sve jidlo a piti. O 10 minut pozdeji se cisnik vratil ke stolu se slovy: NEZLOBTE SE, ALE PRED 10 MINUTAMI VAM BYLO VYSVETLENO, ZE TU NEMUZETE
KONZUMVAT SVE JIDLO ANI PITI A OPET TU PIJETE SVUJ DZUS Z PLATOVE LAHVE (dzus nekonzumovala zminovana 5-ti leta holcicka ktera tu byla nazvana miminkem ale babicka. Nasledoval histericky vylev od slecny u stolu a to doslova: DO PICE UKLID TO LEBA MA TU JEBNE V TEJTO RESTAURACI!!! Nasledovalo obvinovani cosi o trhani rodiny od obeda a vyhrozovani o napsani zaporne recenze a dotaz na jmeno. Cisnik jmeno nesdelil a rekl ze at klidne recenzi napisete a hlavne ve zneni jak opravdu dana situace probehla, coz se nestalo. Pote co mlada slecna vesla do restaurace nebyla schopna ani odpovedet na dotaz zda-li bude platit hotove ci kartou a jen arogantne hodila penize na bar a odesla. Jen pro vasi informaci, mezi nase stale zakazniky patri mnoho rodin s detmi, ale nikdy nikoho nenapadlo si do restaurace nosit sve jidlo. Jiny pripad jsou mala miminka, kdy u nas nikdy nebyl problem s vyzivou pro kojence. Je jasne ze tyto deti krmit asijskou kuchyni nelze. Vas pripad je trochu neco jineho jelikoz vasemu diteti bylo mezi 5-6 lety. A to ze se do resturacich zarizeni nenosi sve jidlo ani piti je bezna praxe. Hezky den

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Ivan K.
Recenzováno: 5. července 2019

Přišli sme s rodinou na obed měli sme sebou malé miminko které nemohlo jejich stravu a tak měla vlastní jídlo zakoupeno v jiném krámu také i pití . My sme si všichni objednali obed a pití . Když sme začali jist tak sme automaticky i mě dceři dávali najíst to její jídlo . Číšník vyšel a řekl ze tam nemůžeme krmit děti svým jídlem . Tak tedy sem odešla jinam kde dcera se mohla najíst ( na lavičku ) když dojela tak sme se vrátili a moje dcera měla svoje pití číšník řekl arogantním spůsobem že tam nemůže pít své pití !!! Poté se s námi začal hádat a byl arogantní ! Když sem se zeptala na jeho jméno že udělám recenzi ohledně této situace řekl že mi ho nedá a že si můžu dělat recenzí kolik chci !! Vůbec nedoporučuji tuhle restauraci pro rodiny s dětmi !!! Šílené chování !! Ještě měl narážky na to že sme Slováci ... a že nejsme na SK !! Byl mladý , špinavý blond trochu delší vlasy a byl potetovanej !! Katastrofa !!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Nestaraj S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Coa Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Coa Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!