“Skvělé jídlo a parádní výhled.”

Oblaca Restaurant
Kuchyně: Italská, Středomořská, Česká, Mezinárodní
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Okolí: Žižkov
Popis: Chcete zažít unikátní kombinaci moderní gastronomie s nádherným výhledem na pražskou metropoli? Pak jste u nás na správném místě! Filozofií našeho šéfkuchaře je používání těch nejlepších domácích surovin a nabízet sezonní jídla, která uspokojí ty nejnáročnější hosty. Na nekonečném trhu vín vybíráme vína pod dohledem našeho nestora špičkového sommeliéra Milana Krejčího. Skladba vín je vyvážená, každý host si najde to své skvělé víno díky naší prezentaci a nevtíravému výkladu. Kuchyni s více než 20 kuchaři vede zkušený šéfkuchař Tomáš Lachman. V letech 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 jsme získali zlaté lvy prestižního českého hodnocení TopLife Czech. Tímto titulem se řadíme mezi TOP 20 podniků v České Republice. Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií Vám dopřeje jedinečný zážitek. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v 66 metrech nad zemí. Těšíme se na Vaši návštěvu, budete se u nás cítit doslova v oblacích.
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělé jídlo a parádní výhled.
Hlavně líčka byla vynikající. Krevety a wakame salát skvěle dochucené.
Jídlu nebylo, co vytknout. Obsluha se někdy chovala až příliš familiárně a ztrácela tak svoji profesionalitu.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli nataliehaltuf.

Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace působí dobrým dojmem, ať už se jedná o číšníky, kteří vám dobře doporučí, nebo o další personál. Jídlo je opravdu skvělé a i vizuálně je na dobré úrovni. Jediný problém nastal hned při přichodu, kde se recepčni nemohly dohodnout kam nás usadí a nenašly nás ani v rezervačním systému.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli ReiNcz.
Recenzováno: 4. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Pozvali jsme naše klienty na večeři do restaurace Oblaca, která je umístěna nahoře na Žižkovské věži. Využili jsme malé degustační chody, které přicházely postupně průběhu celého večera, doplněné i drinky (5 chodů). Pokrmy byly zajímavé, opravdu malé porce 2-3 sousta. Ale úplně nás nenadchly. Mezi jednotlivými chody byly prostoje (cca 20 min). Asi uprostřed večeře, byla šance jít se podívat do vrchního patra na výhled z obou místností, který je naprosto kouzelný. Musím říci, že to byla zajímavá zkušenost a návštěva a určitě bych doporučila vyzkoušet.

Poděkujte uživateli andrea_kasova.
Recenzováno: 29. října 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo chuťově a vzhledově super, místo a výhled exkluzivní, doba mezi chody 20 min (prý může být až 25, takže svačinu s sebou, s danou velikostí chodů v degustačním menu dost dlouhá prodleva a hlad) zážitek zkazila nafrněná obsluha a arogantní manažerka. Za to, že tam mají chaos a zmatek, fakt nemůže zákazník. Takhle fakt ne! A jestli to bylo voucherem a dělá se rozdíl mezi zákazníky, tak 2x ! Ten náš jsme dostali jako dárek a byl přímo od towerparku, takže za plnou cenu očekávám 100% servis!

1  Poděkujte uživateli martin_U6968BM.
Recenzováno: 8. září 2019 prostřednictvím mobilu

Zasli jsme na obed. Prostredi je opravdu pekne, personal byl mily a nevtiravy. K piti jsme zvolili koktejly, cenove trochu vyssi, ale originalni a chutne, jen sklenice u jednoho z koktejlu byla z venkovni strany polita a tak jsem si pri piti nevedomky zaspimil ruku, nic prijemneho, ale dalo se to prezit. Jidlo chutne, obecne nam nabidka jidel neprisla moc siroka, cekali jsme i neco sezonniho, ale dalo se vybrat. Designove jidla vypadala opravdu dobre. Co nas nejvice potesilo byl zakusek, chutove opravdu vynikajici.
Celkove zajimavy zazitek, nejsem si jist, zda za primerenou cenu, ale rozumim, ze prostredi je exkluzivni.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli h0nziki.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Oblaca Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Oblaca Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!